Привід задуматись, панянки: що чоловіки ненавидять у жінках

Збір коштів на потреби армії України
17.08.2018

Привід задуматись, панянки: що чоловіки ненавидять у жінках

Є певний список речей, які для чоловіка можуть бути нестерпними в жінці. Іноді навіть сильна закоханість не зможе змусити його закрити очі на ці речі. Що найбільше дратує чоловіків?

Надто багато повідомлень

Не треба ділитися з ним кожною своєю думкою. Це створює враження, ніби ти намагаєшся форсувати відносини. Більшість чоловіків це відштовхує.

Коли в тебе немає своїх друзів та інтересів

Просто тому, що вам добре разом, не означає, що ви повинні проводити разом кожен момент. У вас повинно бути своє життя, захоплення та інтереси. Якщо у жінки немає друзів і своїх захоплень, вона зазвичай стає занадто нав’язливою, немов не може і однієї ночі пережити без свого хлопця.

Ревнощі

Чоловіки не люблять, коли жінки ревнують їх до друзів і близьких. Якщо ти будеш ревнувати кожен раз, коли він кудись іде без тебе або робить щось без тебе, це покаже лише твою невпевненість в собі, в ньому і ваших відносинах.

Задавати по 20 питань про дрібниці

Не потрібно закидати його запитаннями з будь-якого приводу, роблячи вигляд, що ти хочеш краще дізнатися його. Це побачення, а не співбесіда або інтерв’ю. Інакше він не покличе тебе на наступне.

Вважати, що він готовий до шлюбу

Будь-яка згадка про весілля вже в перші півроку відносин — це передчасно і швидко може відлякати чоловіка.

Результат пошуку зображень за запитом "у шлюбі"

Очікувати, що він буде за все платити

Чоловік не проти і навіть хоче платити за все, просто вважати, що він буде робити це не привабливо. Інакше він вирішить, що тобі потрібні тільки його гроші.

Погано говорити про інших людей

Чи це твої друзі, чи інші жінки, чоловіки не хочуть чути плітки і наговори на інших людей. Так вони можуть вирішити, що ти так само будеш погано говорити про нього, якщо ви розлучитеся, що ти просто заздриш або не впевнена в собі.

, , переглядів: 1 124

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *