Про що розповідає “Велика різдвяна книжка”

Збір коштів на потреби армії України
26.12.2020

Про що розповідає “Велика різдвяна книжка”

У Києві відбулася презентація видання “Велика різдвяна книжка”, де осмислюється зародження свята Різдва та релігійні аспекти й світські традиції. Презентація пройшла у Національному заповіднику “Софія Київська”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я дуже сподіваюся, що ця книга стане нашим новим українським духовним бестселером… Я заохочую усіх цю книгу придбати. І справді ви будете збагачені тою книгою. Я дякую видавництву, що взялися за цю ідею, бо сьогодні друкувати книги є подвигом.

І те, що сьогодні ми відкриваємо книгу, а не черговий вебсайт про колядки, є подвигом. Я сподіваюся, що ця книга буде творити культуру, історію, буде відповідати на запити сучасного українця і буде елементом передачі тої традиції, того скарбу, того феномену наступним поколінням”, – сказав під час презентації Предстоятель Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав.

Секретар Київської митрополії архієпископ Вишгородський Агапіт зазначив, що інтернет та комп’ютер не замінять книжку, бо книга є цінністю, яку можна зберігати у себе вдома. Він висловив сподівання, що видання “Велика різдвяна книжка” зробить свій внесок у процес зародження духовності та моральності в української молоді.

Авторами видання є історик Ярослав Грицак і письменниця Надійка Гербіш. Книга “Велика різдвяна книжка” видана видавничо-освітнім проєктом “Портал”. Презентація книжки відбулася за підтримки Українського інституту національної пам’яті.

, , , переглядів: 820

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *