Приберіть з життя сім реакцій і станьте щасливими: метод психолога

Збір коштів на потреби армії України
16.08.2022

Приберіть з життя сім реакцій і станьте щасливими: метод психолога

Якщо люди навчаться правильно взаємодіяти з усіма цими реакціями, світ наповнить нас іншими чудовими подіями.

Наше життя складається з подій і реакцій на ці події, при чому хотілося б зауважити, що більшість з цих подій і реакцій проходять у нас голові та зовсім точно впливають на рівень нашого щастя або нещастя. І як наслідок – на всі інші сфери нашого життя, такі як здоров’я, стосунки, успіх.

щаслива жінка

Психолог вищої категорії та арт-терапевт Вікторія Назаревич склала персональну концепцію щастя. Щоб життя змінилося на краще, вона радить прибрати з життя сім реакцій:

1. Оцінки

Міра або оцінка поняття складне і неоднозначне, що для одного добре для іншого смерть, і значить, якщо ми оцінюємо щось або когось, ми спочатку втрачаємо можливості зрозуміти або прийняти більше, розширити своє усвідомлення ситуації. І тут важливо пам’ятати, що знецінення або переоцінювати когось, це форма страху, що проявляється в такий зручний і зрозумілий спосіб. Все є цінним, а скоріше правильніше буде сказати, навіть безцінне, так як створено з волі Вищих сил.

ПРИБИРАЄМО КАТЕГОРИЧНУ ОЦІНКУ!

2. Образи

Провини немає, це символічний спосіб підтримувати відносини або ілюзії, коли інші форми, менш со-залежні не прийшли в практику співпраці в процесі життя. Вина – це накачування енергій в дуже зручний і доступний спосіб. І так, ображається тільки той, кому вигідно бути скривдженим. Коли ти ображений, є про що подумати та зайняти час, внутрішні порожнечі психічного простору легко наповнюватися образами. З образами ми не самотні з нами завжди наш кривдник.

ВІДПУСКАЄМО ОБРАЗИ І ЗВИНУВАЧЕННЯ!

3. Засудження

Це спосіб підключення до чужого життя з допомогою відмовляння своєї тіньової сторони “Я”. Адже, все що нас так обурює в когось, та то що ми засуджуємо це і є наша тіньова витіснена, невизнана частину себе, яка так безпечно знаходить цивілізований вихід в реальні простору нашої свідомості. Адже собі таке дозволити не можемо, по ряду причин, то хоч поговоримо про це …

ПОЗБАВЛЯЄМОСЯ ВІД ЗВИЧКИ ЗАСУДЖУВАТИ!

4. Виправдання

Є залишками дитячих директив “Ти – не такий” от і доводиться постійно виправдовуватися, що може все ж “Я такий”. Виправдання, крадуть у людини енергію творчості та свободи самовираження, волю робити себе за своїм шаблоном мрії. Адже десь далеко в глибинах цензури вже багато років, батьками або суспільством намальований портрет “Такого”, якого всі хочуть бачити, комфортного і зручного. Але поспішаю вас засмутити (до речі це 8 “Про”) ви все одно комусь не будете подобатися, і хтось вас не буде любити, і когось ви будете дратувати та це норма. Це закон енергообміну. Тому краще спиратися на свій камертон цінностей і малювати себе самостійними виборами.

ЗЦІЛЮЄМОСЯ ВІД ВИПРАВДАНЬ ПЕРЕД ІНШИМИ!

5. Очікування

Нам здається, що хтось щось винен, і ми можемо це чекати все життя, фантазуючи, що “Він” знає, як нас правильно зрозуміти або як нас правильно любити для нас самих, але на жаль. І це часто найбільший міф нашого життя, адже ми і самі себе не дуже знаємо, так як все життя – це дорога до себе. Так, хіба може хтось зрозуміти те, що поки не зрозуміло чи не пізнавши нами. Досліджуючи себе можна вловити свої бажання, потреби та мотиви ніжно узгодити їх з близькими тобі людьми та радіти. І якщо вони візьмуть вас з вашими бажаннями, то вам по одному шляху життя… Якщо ні, значить у вас все попереду й у вас багато роботи в пізнанні себе. Нам ніхто не зможе допомогти, якщо ми не зрозуміємо якої допомоги потребуємо.

ЧЕКАЄМО ТІЛЬКИ ВІД САМОГО СЕБЕ!

6. Обмеження

Часто ми самі собі будуємо обмеження і паркани можливостей, навіть не спробувавши, а чи можемо ми це зробити. За допомогою обмежень ми самі каструємо наші потенції досягнень і потоки нового, роблячи поспішні висновки з чужого досвіду або соціальних стереотипів. Адже в житті все по-різному і зняти свої обмеження – це дуже страшно, але часто просто необхідно. Тільки сміливі беруть міста. Зручно контролювати своє життя за допомогою обмежень, але є і більш просунутий рівень – відповідальної свободи.

ПЕРЕМАГАЄМО ВЛАСНІ ОБМЕЖЕННЯ!

7. Чарівність

Іноді, коли випадково або спеціально ми в когось або в чомусь чарує, не помічаючи іншого боку медалі, і полярність з якої виткане все в цьому світі розглядаємо із захопленням тільки лицьову сторону події, ситуації, людини забуваючи, що є виворіт абсолютно не надто приваблива. Ми потрапляємо в пастку емоційно-чуттєвого реагування, ігноруємо логіку і Прагма, як наслідок отримуємо велику дозу розчарування, яку досить часто важко переварити. Не хочете розчаровуватися – не чаруйтесь, і в прекрасному є частка огидного, і в самому мерзенному є частка досконалого, все є полярне.

ДОЗУЄМО ЧАРІВНІСТЬ!

Психолог запевняє, що якщо люди навчаться правильно взаємодіяти з усіма цими оцінками та реакціями, світ наповнить нас іншими чудовими речами такими як:

  • відкриття і підбадьорення,
  • спілкування і пожвавлення,
  • оптимізм і досвід,
  • відпочинок і чуйність,
  • відвертість і обійми,
  • звільнення та усвідомлення.

Джерело: https://lifestyle.segodnya.ua/

переглядів: 365

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *