Психологи назвали види сексу, які збережуть ваші стосунки

06.10.2018

Психологи назвали види сексу, які збережуть ваші стосунки

Секс повинен залишатися різноманітним, незважаючи на роки, прожиті у шлюбі, або рівень відносин. Психологи виділили 7 обов’язкових видів сексу, які допоможуть зберегти відносини.

1. Повільний секс

Це ніжні дотики, тривалі ласки і вираження ваших почуттів в кожному моменті, проведеному з партнером. Його можна назвати коханням.

2. Швидкий секс з пристрастями

Це ось ті перші відчуття, які ви відчували з партнером на перших етапах розвитку ваших відносин. Відчуття, що ви просто не встигли добігти до ліжка і готові скинути з себе одяг, щоб зайнятися сексом. Збережіть цю пристрасть і не забувайте її проявляти, адже це почуття незабутнє.

Результат пошуку зображень за запитом "секс у шлюбі різноманітність"

3. Робимо приємно своєму партнеру

Крім того, що під час інтимного зв’язку ви хочете отримати задоволення, є моменти, коли варто подумати про свого партнера. Незабутній кунілінгус або божественна прелюдія будуть до речі. І навіть не хвилюйтеся, що це не збуджує. Що може бути краще, як бачити, що твоя кохана людина отримує задоволення від тебе?

4. Секс – заспокійливі ліки

Іноді бувають такі моменти, коли інтимний зв’язок ми використовуємо для релаксу і зняття напруги. Просто віддайся почуттям і відчуй свого партнера. Вам обов’язково сподобається, експериментуйте.

 5. Дика пристрасть

В цьому випадку краще забути про стереотипи та жодним чином не стримувати своїх емоцій. Кричіть, ламайте меблі, лякайте сусідів. Робіть все, що вам подобається. Щастя і нестримні емоції від такого сексу неперевершені.

Результат пошуку зображень за запитом "секс у шлюбі різноманітність"

6. Коли дівчині варто бути зверху

Дівчата, уявіть себе господинями його положень. Пристебніть його шкіряним ременем до ліжка, зав’яжіть очі і пристрасно виражайте свою любов до нього в ліжку. Чоловік оцінить вашу ініціативу.

7. Секс «чоловік зверху»

А ось тут краще побути скромницею, яка віддавалася своєму панові. Всі чоловіки за природою люблять владу. Чому б їм не піддатися? Вульгарності ніхто не відміняв.

, , , , переглядів: 1 313

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *