Психологи назвали види сексу, які збережуть ваші стосунки

Збір коштів на потреби армії України
06.10.2018

Психологи назвали види сексу, які збережуть ваші стосунки

Секс повинен залишатися різноманітним, незважаючи на роки, прожиті у шлюбі, або рівень відносин. Психологи виділили 7 обов’язкових видів сексу, які допоможуть зберегти відносини.

1. Повільний секс

Це ніжні дотики, тривалі ласки і вираження ваших почуттів в кожному моменті, проведеному з партнером. Його можна назвати коханням.

2. Швидкий секс з пристрастями

Це ось ті перші відчуття, які ви відчували з партнером на перших етапах розвитку ваших відносин. Відчуття, що ви просто не встигли добігти до ліжка і готові скинути з себе одяг, щоб зайнятися сексом. Збережіть цю пристрасть і не забувайте її проявляти, адже це почуття незабутнє.

Результат пошуку зображень за запитом "секс у шлюбі різноманітність"

3. Робимо приємно своєму партнеру

Крім того, що під час інтимного зв’язку ви хочете отримати задоволення, є моменти, коли варто подумати про свого партнера. Незабутній кунілінгус або божественна прелюдія будуть до речі. І навіть не хвилюйтеся, що це не збуджує. Що може бути краще, як бачити, що твоя кохана людина отримує задоволення від тебе?

4. Секс – заспокійливі ліки

Іноді бувають такі моменти, коли інтимний зв’язок ми використовуємо для релаксу і зняття напруги. Просто віддайся почуттям і відчуй свого партнера. Вам обов’язково сподобається, експериментуйте.

 5. Дика пристрасть

В цьому випадку краще забути про стереотипи та жодним чином не стримувати своїх емоцій. Кричіть, ламайте меблі, лякайте сусідів. Робіть все, що вам подобається. Щастя і нестримні емоції від такого сексу неперевершені.

Результат пошуку зображень за запитом "секс у шлюбі різноманітність"

6. Коли дівчині варто бути зверху

Дівчата, уявіть себе господинями його положень. Пристебніть його шкіряним ременем до ліжка, зав’яжіть очі і пристрасно виражайте свою любов до нього в ліжку. Чоловік оцінить вашу ініціативу.

7. Секс «чоловік зверху»

А ось тут краще побути скромницею, яка віддавалася своєму панові. Всі чоловіки за природою люблять владу. Чому б їм не піддатися? Вульгарності ніхто не відміняв.

, , , , переглядів: 1 515

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *