Психологи розкрили секрети щасливого шлюбу

Збір коштів на потреби армії України
15.03.2019

Психологи розкрили секрети щасливого шлюбу

Жінки часто нарікають, що немає вже нормальних чоловіків. А чи вмієте ви бути з таким чоловіком, про якого мрієте? Психологи розповіли про головні проблеми жінок, які намагаються змусити чоловіків бути більш відповідальними, та терпіти примхи своїх половинок.

Лист для жінок

Зазвичай питання лише в тому, як довго вона зуміє прикидатися, щоб прибрати його до рук. Зазвичай терпіння не вистачає, і альянс з героєм терпить крах. Ті з нас, хто вибирає жити з “алкоголіком”, “невдахою” або “дурнем”, заздалегідь переконані в своїй могутності і чоловічий немічності і просто шукають цьому підтвердження.

Результат пошуку зображень за запитом "щасливий шлюб"

Нещасливі союзи, як правило – це династії

Ті з нас, хто вступає в союз з сильним чоловіком, сподіваючись його змінити, зламати, підкорити, позбавлені головного жіночого задоволення – підкорятися.  Але саме це є одним з факторів щасливого шлюбу. Жінка, яка вміє підкорятися, ще раз доводить чоловіку його значимість та силу. Крім того, за словами психологів, вміння коритися представникам сильної половини людства, закладено у нас в крові. Вимагання прав і палаюча хата не передбачені природою як основний варіант жіночої поведінки, а те, що жінка на все здатна – так це страхувальні пояси у разі потреби.

Сьогодні ми не визнаємо за чоловіками права на лідерство

Ми не визнаємо за ними навіть права на вибір. На будь-який вибір. Нехай буде по-моєму, бути по-моєму вели – і стара з розбитим коритом, і дівчинка з семицвєтіком весь час вибирають, вибирають, наполегливо хочуть, вказують і підтискають губи.

Результат пошуку зображень за запитом "щасливий шлюб"

Відповідальність за владу

Ви хочете, щоб чоловік взяв на себе відповідальність? Потрібно дати своєму чоловіку більше влади. Варто поступатися та не “кудахкати” зайвий раз. Чоловік разом з цією владою візьме на себе й більше відповідальності. І пам’ятайте, чоловік несе відповідальність за добробут родини, за дружину та дітей, а жінка – за  те, щоб у вашому домі чоловіку було добре.

Не робіть із синів інвалідів вольового і фізичного фронту

Мами вгодованих дев’ятирічних хлопчиків, що несуть за ними їх рюкзаки, що відкривають перед ними двері, які оспорюють при синові думку свого чоловіка – ось ваша головна помилка у вихованні майбутнього глави сім’ї. Якщо не дати підлітку права вибору та самостійного прийняття рішень, це може вплинути на його стосунки з жінками у майбутньоу. Чоловік має бути чоловіком, навіть якщо ви його носите ще на руках.

Пов’язане зображення

, , переглядів: 991

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *