Рівненська учасниця шоу “Холостяк” схудла на 13 кілограмів

Збір коштів на потреби армії України
28.03.2020

Рівненська учасниця шоу “Холостяк” схудла на 13 кілограмів

Учасниця романтичного шоу «Холостяк» Аліна Ляшук вирішила поділитися зі своїми підписниками історією схуднення і показала вражаюче фото до і після.  Як виявляється, дівчина не завжди була такою стрункою.

Коли Аліні було 20 років вона важила 67 кілограмів. Завдяки тренуванню та правильному харчуванню, дівчина змогла скинути 13 кілограмів. Зараз у 24-річному віці вона важить 54 кілограми.

«Скільки себе пам’ятаю, я завжди була повненькою. Багато вчителів акцентували увагу на моєму зовнішньому вигляді. Пам’ятаю слова деяких педагогів, які говорили: «Аліна, ти в свої роки в два рази більша за мене”. На той час у мене були інші пріоритети, моя сім’я мене любила, підтримувала, я була впевненою в собі дитиною, навіть з тими кілограмами», – зазначає дівчина.

Докорінно ситуацію змінив один конкурс, в якому Аліна вирішила взяти участь на першому курсі. Саме тоді прийшов її час скинути зайве.

Дівчина записалася у спортзал, відмовилася від цукру, чипсів та ще багатьох шкідливих продуктів, які дуже сильно любила. За її словами, за місяць вона схудла на 13 кілограмів.

«Я займалася в спортзалі, обмежувала себе у всьому, пила по 3-4 літри води, моя вага просто кудись зникала, спочатку швидко, потім повільніше», – розповіла Аліна.

Дівчина пишається своїм результатом, втім зазначає, що якщо для того, аби щось зробити, вам треба себе мотивувати – значить ви цього не хочете.

«Якщо ви змушуєте себе побігати чи вивчити англійську – результату не буде. Прийде час і до вас дійде, що саме зараз вкрай необхідно вийти на пробіжку, або глянути серіал з субтитрами», – заявила учасниця шоу «Холостяк».

Вона також порадила всім удосконалюватися кожного дня: займатися спортом, не їсти зайвого, пити багато води й вчасно лягати спати. Нагадаємо, Аліна Ляшук родом із Нового Корця, Закінчила Новокорецьку школу.

, , , переглядів: 961

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *