Різновиди браслетів: як обрати свою прикрасу?

Збір коштів на потреби армії України
23.09.2021

Ювелірні прикраси можуть чимало розповісти про свою власницю: соціальний статус, смак, стиль… Саме браслети вважають найдавнішою жіночою прикрасою, яку раніше використовували як талісман. Зараз аксесуари на руку стали ключовою акцентною деталлю в повсякденних і святкових образах, яка дає змогу самовиразитися й підкреслити свою неповторність.

браслет

За яким принципом класифікують браслети?

Аксесуари на руку класифікують по типу конструкції. Але загалом виокремлюють м’які й жорсткі браслети. М’які прикраси змінюють свою форму й виготовляються з пластичних матеріалів, а тому вони надзвичайно зручні й універсальні. Як правило, їх оснащують надійними застібками. Жорсткі браслети переважно одягаються на руку через спеціальний отвір. Серед м’яких прикрас виокремлюють:

  • Ланцюжкові;
  • Тенісні;
  • Слайдери.

Класика жанру — лаконічний і стриманий ланцюжковий браслет. Він являє собою поєднання великої кількості ланок однакової або різної геометричної форми. Додатково такі прикраси на руку можуть інкрустувати прозорими каменями або різноколірними кристалами. Ланцюжкові браслети Pandora, до прикладу, можна носити як самостійний аксесуар або доповнювати тематичними намистинами.

Браслети тенісного типу мають надзвичайно красиву історію своєї появи. Він складається з однакових ланок, інкрустованих прозорими камінцями. Блискучу доріжку, як правило, не переривають, а тому застібку ховають або маскують. Тенісний браслет отримав свою назву завдяки відомій американській тенісистці Кріс Еверт, яка під час одного з матчів загубила вишуканий браслет Cartier з діамантами. Коштовну прикрасу знайшли, але дівчина програла матч. Після цього на прес-конференції вона розповіла, що просто не могла продовжити гру без свого щасливого “тенісного” браслету.

Браслет-слайдер відрізняється найзручнішою конструкцією. Завдяки спеціальній застібці його можна легко зафіксувати на зап’ястку за допомогою однієї руки.

Жорсткі прикраси, які мають характерну овальну форму, мають не меншу популярність серед жінок. Аксесуари такого типу представлені браслетами-банглами. Класичні моделі, як-от “Чеширський кіт” або “Король Лев” від Pandora, виготовляють зі сплаву одного дорогоцінного металу. Такі прикраси на руку можна сміливо комбінувати, поєднувати срібло з золотом, одягати до 3-х браслетів відразу.

Різновидом жорстких браслетів також вважають манжети, трендовий широкий аксесуар з металу й масивних декоративних каменів.

Дедалі популярнішими стають ще й тонкі браслети з відкритою внутрішньою частиною, які називають роз’ємними. Він не має застібки, оскільки його одягають через вужчу частину руки, після чого надійно фіксують.

Зважаючи на широкий асортимент актуальних жіночих браслетів на руку, обрати дійсно цікавий і стильний аксесуар буде не складно!

переглядів: 472

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *