Рон Візлі змінився до невпізнання: від образу юного чарівного чарівника не лишилося нічого

Збір коштів на потреби армії України
21.07.2018

Рон Візлі змінився до невпізнання: від образу юного чарівного чарівника не лишилося нічого

Руперт Грінт, здобувши всесвітню популярність після того, як зіграв Рона Візлі у фільмах про Гаррі Поттера, останнім часом дивує своїх шанувальників. Актор сміливо експериментує із зовнішністю і не боїться змінювати образи. Зовсім недавно Грінт трохи додав у вазі і відростив вуса. Треба сказати, образ вийшов дуже цікавим, але сподобався далеко не всім.

Руперту Грінту вже 29 років, а фанати все ще пам’ятають, якою милою дитиною він був. Рудоволосий хлопець виріс разом зі своїми колегами по поттеріані і мимоволі став заручником образу Рона Візлі, з чим сьогодні активно бореться. Ролі в кіно він обирає досить своєрідні, в останній раз настільки, що віддані фани просто не впізнали свого кумира.

Результат пошуку зображень за запитом "гарри поттер актеры сейчас"

Буквально за місяць актор трохи погладшав і відростив вуса. Його і раніше насилу можна було упізнати через негусте волосся укладене гелем, але тепер його взагалі не впізнати. Під час зйомок серіалу за мотивами роману Агати Крісті “Вбивства за алфавітом”, Грінт з’явився у смугастому костюмі і сонцезахисних окулярах у формі сердечок. Актор прилизав волосся і продемонстрував рідкі вуса над верхньою губою. Для ролі інспектора Крома він також набрав кілька кілограмів.

Результат пошуку зображень за запитом "руперт гринт в роли инспектора крома"

Шанувальники старання Руперта не оцінили і почали обурюватися: “Я гадала, йому завжди буде 18 років”, “Хіба так можна запускати себе”, “Якось дивно тепер виглядають зірки”, “Приголомшливий актор був і буде”, — прокоментували фото користувачі соцмереж.

, , , переглядів: 1 156

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *