Рушники на Спаса

Збір коштів на потреби армії України
11.04.2019

Рушники на Спаса

Всі українські свята неможливо уявити без традицій, так само, як і велике релійгіне свято Спас без рушничка на кошик з фруктами. Звичайно, такий рушник можна придбати. Проте, вишити його самостійно, або ж презентувати, як подарунок значно краще.  Кожна рукодільниця знає скільки хорошиї енергетики можна вкласти у такий витвір.

Рушники на Спаса

Інтернет-магазин «Biser-Art усе для вишивки бісером» допоможете знайти рушник із дуже багатої колекції з різноманітними орнаментами вишивок, які символізують свято Спаса. Вишивка бісером перетворює рушники на  Спаса в красивий оберіг для всієї вашої сім’ї, який збережеться на довгі роки і буде ще не раз радувати всіх ваших близьких в цей святковий день.

Колекції виготовлені з міцної тканини габардин, а сам друк на тканині досить яскравий і стійкий в разі прання. Всі кольори на схемі позначені спеціальними символами, що значно спрощує весь процес вишивання. На  сайті широкий вибір розмаїття вишитих рушників, де кожен знайде те, що йому потрібно. Натискайте на посилання, щоб дізнатись більше та обрати вишивку на рушники на Спаса.

У слов’янській культурі завжди цінували і любили вишиті речі, тому вишиті рушники бісером завжди займали особливе місце в будинках і святкових заходах. Вони упродовж століть використовувалися в урочистих випадках. Особливо поширені в якості одного з обов’язкових елементів весілля в Україні. Найчастіше виявлялися невід’ємним елементів ряду інших обрядів. У різні часи мали місце такі види, як хлібосольні, під ікону, великодні рушники, весільні та інші.

В інтернет-магазині «Biser-Art усе для вишивки бісером» представлений великий вибір рушників для вишивки бісером. Серед представленого різноманіття, ви точно знайдете той самий рушник, який захочете оживити бісером в своїх руках. Ви можете зробити своїми руками відмінний подарунок, щоб замовити тисніть ТУТ

 

Інформацію взято з сайту виробника Бісер-Арт

, переглядів: 1 167

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *