Секс і марихуана: лікарі розповіли про несподіваний ефект

Збір коштів на потреби армії України
24.10.2018

Секс і марихуана: лікарі розповіли про несподіваний ефект

Задовго до появи MDMA марихуана вважалася головним наркотичним засобом для прояву любові серед молоді 60-х років. Сьогодні наука також аналізує збуджуючі якості конопель.  Дослідна робота, проведена Журналом сексуальної медицини, вивчила вплив марихуани на частоту сексу у людини.

Медики проаналізували дані 28 176 жінок і 22 943 чоловіків у США, які були опитані Центром з контролю захворювань (ЦКЗ). Широке комплексне обстеження ЦКЗ настільки всеосяжне, що воно часто використовується дослідниками в якості основи для більш конкретного аналізу.

“Ми були здивовані, побачивши позитивний зв’язок між сексом і марихуаною. Сімейне положення, раса, ніщо з цього не мало значення”, — заявив Майкл Ейзенберг (Michael Eisenberg), доцент урології в Медичному центрі Стенфордського університету.

Згідно з доповіддю, жінки, які не вживали марихуану, протягом чотирьох тижнів повідомляли про шість випадків сексу в середньому. Жінки, які споживали марихуану щодня, мали секс в середньому 7.1 рази за цей же перiод.


Чоловіки в зав’язці розповіли, що у них був секс в середньому 5,6 разу за чотири тижні до обстеження, у порівнянні з регулярними споживачами марихуани, які повідомляли про 6,9 статевих актів за цей же термін.

“Споживання невеликих кількостей (марихуани) до сексу може збільшити лібідо у жінок, яке, в свою чергу, виробляє позитивні ендорфіни і збільшувати вагінальне мастило”, — заявив фахівець з семеной медицині та гінекології Моніка Гровер (Monica Grover).

Спектр відчуттів також посилюється і у чоловіків при вживанні марихуани до сексу, однак медики рекомендують відвідувати спортзал, які покращує загальний тонус організму.

, , , переглядів: 1 183

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *