Секс-тренди 2019: ви маєте бути в курсі останніх новинок

Збір коштів на потреби армії України
18.03.2019

Секс-тренди 2019: ви маєте бути в курсі останніх новинок

Як відомо, тренди існують не тільки в моді та б’юті-індустрії, але і в такій сфері, як сексуальне життя. Зараз уже нікого не здивуєш різноманітними інтимними іграшками та девайсами, і для багатьох сучасних людей недостатньо просто приглушити світло або купити ароматний нічник з приємним підсвічуванням. Фахівці зробили прогноз  із потенційних хітів цього року, які, ймовірно, “накриють” наше інтимне життя, передає WomanHit.

Жодних обмежень у свободі

У 2019 році набирає популярності вільне кохання. І чоловіки, й жінки не хочуть обмежувати себе стосунками тільки одним партнером і одноманітним сексом, всі іноді хочуть експериментів. Зрештою, ця ідея не нова, але саме зараз люди починають ставитися до неї більш терпимо, спокійніше і без подиву. Це явище отримало назву “поліаморія”.

Результат пошуку зображень за запитом "поліаморія"

Фемінізм

Як і в попередні роки, фемінізм продовжує набирати сили. Жінка, врешті, починає розуміти, що чоловік — не “пуп Землі”, і від нього не залежить її – жіноче щастя. Можливо, ви помічали, як багато жінок відмовляються від стосунків на користь розвитку своєї особистості. Фахівці наводять статистику, за якою можна судити, що вік вступу в шлюб змістився з 22 років до 30 і далі, а деякі взагалі можуть так і не вийти заміж за власним бажанням.

Секс-манекени

Це теж не новина, адже свого часу манекени втратили популярність, та вже в цьому році відчувається ріст інтересу до таких девайсів. З розвитком наукового прогресу нам слід очікувати чогось зовсім нового і ще більш схожого на справжніх людей.

Результат пошуку зображень за запитом "секс-манекени"

Секс-іграшки для чоловіків

Не тільки ж жінкам дарувати інтимні подарунки, чоловіки теж вимагають… видовищ. Дедалі більше представників сильної статі відвідують секс-шопи в пошуках засобів від нудьги. Одне точно ясно: чоловіки в цьому році теж не проти розважитися.

Технології майбутнього

Якщо вам набридли звичайні іграшки, технічний прогрес порадує вас, починаючи з цього року. Вчені обіцяють «навчити» іграшки адаптуватися під кожного користувача.

, , , , переглядів: 1 618

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *