Секс у трьох і різноманіття партнерів: названі найпотаємніші інтимні фантазії

Збір коштів на потреби армії України
21.07.2018

Секс у трьох і різноманіття партнерів: названі найпотаємніші інтимні фантазії

Вчені розповіли про, які інтимні експерименти мріють люди

Психолог з Гарвардського університету Джастін Ламіллер провела дослідження найпоширеніших сексуальних фантазій, в якому взяло участь 4 тисячі респондентів.

В результаті дослідження виявилося, що найпоширенішою сексуальною фантазією у людей є секс утрьох. Про це фантазують 89% респондентів.

“Я сподіваюся, що допоможу людям краще зрозуміти свої фантазії і не відчувати сорому, ніяковості і занепокоєння з цього приводу. При цьому я сподіваюся, що люди будуть частіше говорити про свої фантазії з партнерами”, – говорить авторка дослідження.

Результат пошуку зображень за запитом "affair with the boss"

На другій сходинці опинився БДСМ. Про нього фантазують 65% учасників дослідження. Третє місце, як не дивно, посіло сексуальне різноманіття. Респонденти, які перебувають у тривалих стосунках чи шлюбі часто фантазують про секс із незнайомцем або незнайомкою.

Майже 60% піддослідних заявили, що мріють про секс у громадських місцях, більшість з яких жінки. Найпопулярнішими місцями стали парки, ліфти і офіси. 58% респондентів зізналися, що їх збуджує думка про секс їх партнера з іншою людиною.

Замикає “рейтинг” – одностатевий акт. Про такі фантазії розповіли 59% жінок і 26% чоловіків. Крім того, чоловіки фантазують про секс з транссексуалом і трансвеститом. При цьому вони вважають себе гетеро сексуальними.

, , переглядів: 1 534

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *