Сергій Шестаков невдовзі може повернутися до занять у загальній групі

Збір коштів на потреби армії України
08.09.2021

Сергій Шестаков невдовзі може повернутися до занять у загальній групі

Вже наступного тижня рівненський футболіст зможе приступити до більш активних занять у загальній групі.

Понад два місяці півзахисник «Вереса» Сергій Шестаков проходив реабілітацію після важкої травми, яку отримав на тренуванні. Однак, вже зовсім скоро футболіст зможе повернутися до тренувань у загальній групі. Зі слів клубного лікаря Юрія Сіренко, Шестаков вже не відчуває болю та дискомфорту під час руху.

«Зараз ми на заключному етапі відновлення. Частину роботи Сергій вже робить разом із загальною групою. Психологічно він почувається краще, бо більшість рухів може виконувати без дискомфорту і болю. Але ми все-ще багато працюємо індивідуально», – повідомив лікар.

Сам же футболіст відмічає, що процес відновлення триває добре.

«Щодня почуваюся краще. Щоразу беруся за все важчі вправи. І, думаю, скоро зможу повернутися на поле. Хочу бути на сто відсотків готовим до гри», – розповідає Шестаков.

Раніше в кар’єрі футболіста не було серйозних травм. Це вперше гравець проходить довготривалий курс відновлення та повноцінно не тренується з командою.

Нагадаємо, Шестаков підписав контракт з командою із Рівного в червні цього року. На одному з перших тренувань у гравця діагностували пошкодження медіального виростка стегнової кістки, тож він не встиг провести за «Верес» жодного матчу.

Наступний же поєдинок команди в рамках 7-го туру УПЛ відбудеться в понеділок, 13 вересня. «Верес» вдома прийматиме «Львів». Ознайомитися зі ставками та котируваннями на матч вже можна в лінії БК «Бетсіті». Також букмекер пропонує скористатися бонусами, перелік яких представлений на сайті.  

переглядів: 212

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *