Сфери застосування бензинових генераторів

Збір коштів на потреби армії України
28.11.2019

Сфери застосування бензинових генераторів

Без електричних приладів неможливо собі уявити комфортне життя, навіть члени Партії Зелених проживають не в печерах, а в комфортабельних квартирах і користуються різними побутовими приладами. Кожен наш співвітчизник потрапляв в ситуацію, коли з різних причин відключається світло. Це не тільки створює побутові незручності, але і може стати причиною значних матеріальних втрат. Сьогодні є просте і ефективне рішення — покупка генератора.

Генератори для заміських котеджів

Агрегати https://allo.ua/ru/benzinovye-generatory/ потрібні як під час будівництва будинку, так і при проживанні в ньому. Не секрет, що в селах дуже часто пропадає світло. Причини різні: зношеність повітряних ліній електропередач, необхідність виконання технічних робіт з очищення проводів від гілок, планові регламентні заходи і т.д. Генератор включається максимум на кілька годин в місяць, тому можна купувати дешеві моделі китайських виробників.

Моделі для різних робіт

До переносних генераторів можна підключати зварювальні апарати, невеликі верстати, електричні інструменти та обладнання. Вони функціонують тривалий період часу, сумарна потужність споживачів становить 5 кВт і більше. Специфічна особливість експлуатації — агрегат постійно переноситься на нове місце.

Професіонали рекомендують для більш важливих цілей купувати дорогі і надійні пристрої. Потужність повинна бути не менше 8 кВт, це дозволить одночасно підключати кілька інструментів, не боятися перегріву і передчасного виходу з ладу. Ще один момент: генератор повинен споживати мінімальну кількість палива, в іншому випадку витрати на його обслуговування будуть досягати значних сум.

Пристрої для резервного постачання

Тут маються на увазі невеликі холодильні установки, магазини, кафе і т.д. Час їх роботи передбачити неможливо. Звідси одна з головних вимог — генератори повинні мати автоматичний запуск і включатися в роботу відразу після виникнення аварійної ситуації. Це дещо підвищує вартість апаратури: потрібен акумулятор, стартер, електронний блок управління.

Як правило, агрегати встановлюються в спеціальних технічних приміщеннях, підключення повинні робити професійні електрики. Обов’язково виконується періодичний огляд технічного стану обладнання, перевіряється ємність акумулятора і при необхідності робиться підзарядка.

переглядів: 4 283

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *