Що найбільше збуджує жінок: інтимні фантазії, про які не прийнято говорити вголос

Збір коштів на потреби армії України
25.08.2018

Що найбільше збуджує жінок: інтимні фантазії, про які не прийнято говорити вголос

Сексуальні фантазії насичують відносини новими емоціями, розпалюють пристрасть і чуттєвість. Мріяти не шкідливо навіть в інтимному житті. Навпаки, гаряче бажання перевтілитися в незнайомий образ піднімає самооцінку і впевненість у собі. Лікарі-психологи відзначають: ті представниці прекрасної статі, які уявляють себе в новому образі (наїзниці, медсестри, повії), позбавляються від багатьох комплексів і страхів, стають більш відкритими, привабливими для протилежної статі.

Зв’язана заручниця

Багатьом дівчатам подобається відчувати чоловічу силу і владу. Часто мрії зводяться до простого сюжету: чарівна заручниця в руках підступного, але звабливого бандита, втрачає голову від краси своєї “здобичі”. Якщо хочете справити враження на свою супутницю, візьміть справу в свої руки. Зв’яжіть атласним або шовковим шарфом зап’ястя, або щиколотки коханої, обмежте її в русі. Це принесе задоволення обом.

Блукаюча у темряві

Секс в непроглядній темряві заводить і дарує цілу гаму приємних емоцій. Це хороша можливість забути про все, розчиняючись у неповторних почуттях, нових відчуттях і зосереджуючись тільки на ніжність дотиків. Досить зав’язати обраниці очі м’якою легкою тканиною і почати подорож.

Випадковий секс

Багато жінок потай мріють про пристрасну близькість з незнайомим хлопцем. При цьому дія відбувається в під’їзді, ліфті, дамській кімнаті нічного клубу, на пляжі. Більшість психологів пояснюють таке бажання прагненням довести собі і оточуючим свою значимість, продемонструвати сексуальність: “Прийшла. Побачила. Перемогла”. Однак для виконання бажаного наяву – потрібна сміливість.

Інтим з чоловіком в уніформі

Чоловіки в екіпіровці сприймаються слабкою статтю як захисники, супермени, лицарі і могутні принци. Поліцейська, військова або пожежна уніформа в більшості випадків асоціюється з героями відомих голлівудських блокбастерів і серіалів, які кидаються рятувати світ за першим покликом.

Секс з жінкою

Як не дивно, але цього хочуть більше 50% дівчат, серед яких навіть ті, для кого нетрадиційна орієнтація під суворим табу з релігійних чи життєвих принципів. Лесбійські ласки приваблюють дівчат з чистої цікавості. Вважається, що процес проходить з більш тривалою прелюдією, ніж традиційний варіант.

, , переглядів: 1 932

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *