Що одягти на перше побачення?

Збір коштів на потреби армії України
03.08.2017

Що одягти на перше побачення?

Більшість дівчат вважають, що на перше побачення необхідно зробити в салоні краси «триповерхову» зачіску, вилити на себе півфлакону духів, на обличчя нанести тонни косметики і взути нещодавно куплені взуття (чоботи, босоніжки), які ще жодного разу не одягала. В результаті замість позитивного ефекту ти отримаєш негативний.

Підлогу флакона парфумів, які ти вилили на себе, зможуть придушити в радіусі кількох метрів. А нові туфлі так натруть тобі ноги, що ти будеш мріяти, як би скоріше повернутися додому. «Триповерхова» зачіска, заради якої ти півдня проведеш в салоні краси, замість захоплення відразу налякає хлопця, краще на швидку руку зроби маску для волосся в домашніх умовах, це додасть природний блиск і здоровий вигляд.

Як же тоді необхідно виглядати на першому побаченні? Збираючись на перше побачення, насамперед, обери зі свого гардероба одяг, яка підходити до місця вашого побачення (наприклад, не варто надягати улюблені рвані джинси, якщо запросили на виставку або в театр) і в якій ти будеш почувати себе комфортно. Запам’ятай, що твій наряд повинен приховати всі недоліки твоєї фігури і підкреслити достоїнства, при цьому він не повинен виглядати вульгарно. Косметику і парфуми потрібно використовувати на мінімум. Волосся повинні бути доглянуті, але при цьому вклади їх так, як зазвичай робиш.

Джерело: http://terra-viva.com.ua/shho-odyagnuti-na-pershe-pobachennya-i-yak-seb.html

, , переглядів: 945

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *