Що потрібно враховувати при виборі весільного торта?

Збір коштів на потреби армії України
27.05.2020

Що потрібно враховувати при виборі весільного торта?

Скоро наближається день весілля, а весільний торт ще не вибрано? Вам цікаво, на що слід звернути увагу при виборі торта на весілля? Я сподіваюся, що ця стаття допоможе Вам.

Безсумнівно, весільний торт є одним з найважливіших елементів весілля. Він виступає не тільки в ролі їжі, а й як елемент декору. Цей момент з радістю відзначають фотографи та гості, тому варто переконатися, що обраний торт вражає не тільки своїм смаком, але й зовнішнім виглядом.

СВАДЕБНЫЕ ТОРТЫ

Вибір кондитерської

Перш за все, вам необхідно знати, які кондитерські знаходяться у вашому місті, щоб доставка торта не доставляла особливого клопоту. Наприклад, в Києві це кондитерська Lulu – https://lulu.in.ua/cake/svadebniy-tort/, на сайті обов’язково вказана адреса та вся необхідна інформація. У своєму місті відшукати кондитерську допоможуть пошукові системи або знайомі, які раніше вже оформляли замовлення в такому закладі.

В даний час більшість кондитерських забезпечують доставку безкоштовно або за додаткову плату. Варто також перед замовленням порівняти кілька вподобаних кондитерських, довідатися про ціни, чи є можливість індивідуального замовлення, а також дізнатися думку клієнтів.

При виборі торта варто співвіднести його зі стилем і місцем проведення церемонії. Організовуючи зимову весілля, ви можете дозволити собі більш щільну консистенцію і виразні аромати. Влітку краще вибрати що-небудь легке і фруктове. Проте, будьте обережні з кремом який вимагає зберігання в прохолодному місці. Тому краще всього на обраному нами весільному місцепроведенню переконатися, за яких умов торт буде чекати подачі.

Який смак вибрати?

Незважаючи на те, що збиті вершки з фруктами є популярним вибором, з року в рік витончені і незвичайні смаки, такі як Орео або Пінаколада, стають все більш і більш популярними.

Однак, приймаючи рішення про конкретний смак, варто організувати дегустацію в обраній кондитерській, щоб побачити, чи відповідає вона нашим очікуванням. Зазвичай це робиться після узгодження дати.

Іноді неможливо організувати індивідуальну зустріч, в такому випадки краще пошукати кондитерську, в якій така можливість є.

Виключіть деякі інгредієнти

Ми ніколи не можемо бути абсолютно впевнені, чи є у кого-небудь з гостей харчова алергія на той чи інший інгредієнт. В якості запобіжного заходу варто відмовитися від ароматизаторів і добавок, які можуть бути протипоказані до вживання деяким гостям. Одним з найпопулярніших харчових алергенів є горіхи.

Однак, якщо ми знаємо, що серед запрошених гостей є велика частка людей з непереносимістю глютену або лактози, варто віддати перевагу кондитерській, де готують торти за спеціальним замовленням, обмежуючи або повністю виключаючи алергенні продукти. Тоді ми будемо впевнені, що кожен гість зможе насолодитися прекрасним смаком обраного нами весільного торта.

Чи варто замовляти торт з додаванням алкоголю до складу інгредієнтів?

Через присутність самих маленьких гостей пари швидше відмовляються від «алкогольних тортів». Краще, коли кондитерські вироби просочують кавовим напоєм або фруктовим соком, в залежності від обраного смаку.

Дизайн торта

Протягом декількох років в кондитерській промисловості з’являлися нові ідеї дизайнів тортів. Найчастіше, звичайно, можна знайти торт у формі кола, який має кілька ярусів. Хоча цей варіант і найпопулярніший є й інші, наприклад, кубічні форми торта, і хіт останніх років – це, звичайно, торти, які складаються з кексів або макарунів, але це один з більш дорогих варіантів.

Для прикраси торта ви можете використовувати живі квіти або прикраси з мастики. Стандартної ідеєю є статуетки нареченого і нареченої або їх монограми, а також міні-свічки і відблиски, розміщені на верхній частині торта.

переглядів: 739

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *