Що потрібно знати про кетодієту, якщо ви займаєтеся спортом

Збір коштів на потреби армії України
10.11.2018

Що потрібно знати про кетодієту, якщо ви займаєтеся спортом

Кетогенна дієта користується широкою популярністю серед бажаючих скинути вагу. Можливо, тому що суть раціону відносно проста: більше жирів, помірна кількiсть білка і практично повна відсутність вуглеводів. Соціальні мережі рясніють історіями успішного скидання ваги від шанувальників кетодієти. Тим не менше, коли мова заходить про тренування, то низьковуглеводна дієта може трохи нашкодити. І наступні чотири речі необхідно знати про кетодієту, якщо ви регулярно займаєтеся спортом.

1. Слабкість

Організму потрібно близько двох тижнів, щоб звикнути до нового раціону. Весь цей час тіло продовжує спалювати накопичену глюкозу заради енергії. Але оскільки споживання вуглеводів обмежено, то це призводить до появи слабкості і втоми. Деякі люди відчувають такі симптоми, як головний біль, озноб і біль у горлі під час цього переходу. Ці симптоми в сукупності називаються кетогрип.

2. Діарея

Побічний ефект від дієти з високим вмістом жирів. Ймовірно, це пов’язано з жовчним міхуром — органом, який виробляє жовч, яка розщеплює жири. Надмірне навантаження на неї призводить до появи проносу.

3. Зневоднення

Ще один побічний ефект кетодієти. Ви втрачаєте електроліти, збільшується вироблення сечі. Спрага під час тренування — перша підказка, що вам не завадило б випити склянку води.

4. Ви можете споживати менше калорій і менше енергії

Кетодієта складається з жирів, якi більш насичені, ніж білки або вуглеводи. З-за цього вам може не вистачати енергії, необхідної для хорошого тренування.  Не забувайте носити з собою білкові коктейлі, які допоможуть не тільки підкріпитися, але і отримати заряд енергії для вправ.

, , , переглядів: 951

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *