Скільки коштує здоровий спосіб життя

Збір коштів на потреби армії України
23.08.2019

Скільки коштує здоровий спосіб життя

Надя Васіна, чемпіон Всесвітньої універсіади з художньої гімнастики, член Національної збірної України (2002-2008), ведуча радіо шоу «Надя Васіна Шоу» розповіла скільки коштує здоровий спосіб життя та гарна фігура. Надя розповідає, що не обов’язково витрачати багато грошей на здоровий спосіб життя та підтримання фізичної форми. Для цього можна обійтись простими методами та засобами. Наприклад можна випити овочевий фреш, побігати, зайнятись плаванням, поприсідати чи зробити якісь інші вправи вдома.

При великому бажанні, завжди можна знайти куди витратити купу грошей. Так, пакет мінімальний обійдеться скакалкою, поясом на талію та купованими фрешами. Стандарт буде коштувати 100 доларів. Оптимальним варіантом буде придбання перших дух пакетів та абонементу у спортивний зал з особистим тренером, а також раз на тиждень необхідно відвідувати басейн.

Надя Васіна

Максимальним варіантом буде купівля найдорожчого абонементу в найкращому комплексі міста. Однак, це не забезпечить вас правильним способом життя, а дасть можливість викласти в сторіс гарненькі фото. Тож кожний обирає те, що йому до душі та по гаманцю. Жодний найдорожчий зал, тренер чи інвентар не зробить вашу фігуру красивішою, а здоров’я міцнішим. Займатися своїм тілом та здоров’ям можна будь-де і в офісі під час перерви, і дома. Найголовніше в цьому – бажання, а не гроші.

, переглядів: 1 201

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *