Скільки потрібно сексу, щоб зміцнити здоров’я: відповідь вчених

Збір коштів на потреби армії України
11.03.2019

Скільки потрібно сексу, щоб зміцнити здоров’я: відповідь вчених

Відомий стереотип про те, що велика кількість статевих контактів – корисно, розбили у мотлох, виявилося: багато сексу – багато проблем із самопочуттям та здоров’ям. Так, вчені з США протягом 10 років вивчали зв’язок кількості статевих контактів і шкоду, яку вони приносять здоров’ю. Про це пишуть американські наукові видання.

За інформацією вчених, для перевірки до дослідження залучили добровольців, яких поділили на три загальні групи 18-29 років, 30-39 років та 40-49 років. Тривалі спостереження показали, що якщо перевищувати рекомендовану кількість сексу, то гормональний фон організму починає погіршуватися.

Найоптимальніша нешкідлива кількість статевих актів у молодих людей – 112 раз на рік, для другої вікової категорії – 86, для третьої – 69. Наголошується, що ці рамки не чіткі і не суворі — в залежності від індивідуальних особливостей організму і психіки ці “норми” можуть бути менше або більше. Але навіть у цьому випадку у кожної людини є своя власна “нешкідлива” кількість сексу, яку не варто перевищувати, щоб не нашкодити самому собі.

, , переглядів: 618

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *