Стало відомо, скільки меломанів слухають піратську музику

19.10.2018

Стало відомо, скільки меломанів слухають піратську музику

Організація IFPI (International Federation of the Phonographic Industry) опублікувала звіт з музичного контенту, згідно з яким 38% користувачів прослуховують “піратську” музику. У мережі існує безліч способів отримати доступ до піратського контенту, і більшість користувачів не втрачають цієї можливості, так як платити за контент більшість користувачів просто не звикли.

Найчастіше порушення відбуваються в галузі “захоплення” потокової музики – 35% випадків, адже програмне забезпечення для захоплення аудіо з сайтів на зразок YouTube зараз легкодоступне. 23% слухачів використовують торрент-трекер, на зразок BitTorrent, а 17% користуються звичайними пошуковими системами для знаходження “піратського” контенту.

Результат пошуку зображень за запитом "музика в наушниках"

І хоча існує безліч платних сервісів, які надають користувачам доступ до величезних бібліотек музичного контенту, більшість користувачів не готові платити близько 50 гривень на місяць, і намагаються всіляко отримати музику безкоштовно. Однак, така музика часто неякісна, а кількість реміксів постійно зростає, так що знайти потрібну пісню з кожним днем все складніше.

, , , , переглядів: 716

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *