Стало відомо, скільки меломанів слухають піратську музику

Збір коштів на потреби армії України
19.10.2018

Стало відомо, скільки меломанів слухають піратську музику

Організація IFPI (International Federation of the Phonographic Industry) опублікувала звіт з музичного контенту, згідно з яким 38% користувачів прослуховують “піратську” музику. У мережі існує безліч способів отримати доступ до піратського контенту, і більшість користувачів не втрачають цієї можливості, так як платити за контент більшість користувачів просто не звикли.

Найчастіше порушення відбуваються в галузі “захоплення” потокової музики – 35% випадків, адже програмне забезпечення для захоплення аудіо з сайтів на зразок YouTube зараз легкодоступне. 23% слухачів використовують торрент-трекер, на зразок BitTorrent, а 17% користуються звичайними пошуковими системами для знаходження “піратського” контенту.

Результат пошуку зображень за запитом "музика в наушниках"

І хоча існує безліч платних сервісів, які надають користувачам доступ до величезних бібліотек музичного контенту, більшість користувачів не готові платити близько 50 гривень на місяць, і намагаються всіляко отримати музику безкоштовно. Однак, така музика часто неякісна, а кількість реміксів постійно зростає, так що знайти потрібну пісню з кожним днем все складніше.

, , , , переглядів: 1 070

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *