Стиль ботана: як і що одягати, щоб здаватися розумними

Збір коштів на потреби армії України
07.09.2018

Стиль ботана: як і що одягати, щоб здаватися розумними

Тепер коли потрібно виглядати як розумна людина, ви знаєте що потрібно зробити

Купіть окуляри

Окуляри в роговій оправі стали таким символом ботаніків, що люди часто так і називають ці окуляри – окулярами ботаніків. Знайдіть таку пару в чорному або коричневому кольорі і додайте до них трохи ізоляційної стрічки навколо носової перегородки, щоб вони здавалися зламаними.

Носіть одяг із спеціальним принтом

Картатий, наприклад. При вигляді такого принта приходять на думку ботаніки. Спробуйте знайти такий светр, жилет, спідницю або плаття. Ви також можете спробувати смугасті орнаменти та візерунки в горох. Спробуйте змішати їх разом. Чим більше вони не сходяться один з одним, тим краще!

Пов’язане зображення

Носіть сорочку з коміром

Сорочка має бути застібнута на всі ґудзики і, що найкраще, заправлена в пару штанів або спідницю. Під жилет або під светр надіньте сорочку, щоб було видно комір і рукави. Спробуйте просту білу сорочку, чи сорочку в клітинку, або футболку з коміром будь-якого кольору.

Знайдіть пару штанів

Найкраще, щоб у них була висока талія, і щоб вони були вам короткуваті, щоб з-під них було видно ваші шкарпетки. Колір може бути найпростіший: чорний, сірий або коричневий.

Результат пошуку зображень за запитом "acoustic guitar"

Знайдіть відповідні туфлі

Спробуйте приміряти взуття чорного або коричневого кольору. Ви також можете одягнути і кеди. Знайдіть кеди яскравого кольору, наприклад, червоного, синього, зеленого або фіолетового.

, , переглядів: 1 728

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *