Створили додаток, який знайомить з українськими міфічними героями

Збір коштів на потреби армії України
09.11.2020

Створили додаток, який знайомить з українськими міфічними героями

В Україні вийшов мобільний додаток з доповненою реальністю «Чарівний світ.UA», який популяризує українську міфологію. У такий спосіб розробники планують познайомити зростаюче покоління з багатством української міфології і дати їм власних, українських героїв, адже зараз через смартфони діти споживають переважно іноземний ігровий та культурний контент.

Зазначається, що в розробці 20 міфічних персонажів, які були візуалізовані, створено їхні ілюстрації, 3D-моделі й анімації. Кожен із них грає свою роль та розповідає свою повчальну історію, яка знайомить користувачів з українською міфологією. Діти зможуть познайомитися з образами та легендами персонажів і «оживити» героїв Чарівного Світу, побачивши їх у власній кімнаті завдяки технології доповненої реальності (AR).

—Ми почали проект «Чарівний Світ.UA» у 2015 році, тому що побачили проблему: попри те, що українська міфологія — одна з найбагатших у світі, її персонажі майже не візуалізовані, маловідомі і знаходяться поза сучасним культурним контекстом, — розповідає автор проекту Нік Лисицький.

Проєкт розроблено для дітей і підлітків і виконано за принципом «граючись – навчаєшся». Автори ілюстрацій — багатократні призери фестивалів KyivInternationalAdvertisingFestival, ADC UA Awards, Effie та престижного міжнародного конкурсу в сфері дизайну AD Blacksea.

Авторка текстів — відома дитяча письменниця та поетеса, член Національної спілки письменників України Світлана Дідух-Романенко. Озвучили міфологічних персонажів відомі актори: заслужений артист України Михайло Войчук, заслужений артист України Борис Георгієвський, народний артист України Петро Мага та інші.

, , , переглядів: 708

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *