Сумісність імен: як зрозуміти, що ви підходите один одному

Збір коштів на потреби армії України
19.11.2018

Сумісність імен: як зрозуміти, що ви підходите один одному

Іноді буває, що люди ідеально підходять один одному, а може вся справа в їх ідеальній сумісності? Щоб дізнатися, чи судилося вам і вашій коханій людині знайти щастя, розрахуйте сумісність ваших імен.

Які імена підходять один одному

Варто звернути увагу на поєднання букв і звуків, адже у кожної літери є своє значення, яке відображає сутність людини і впливає на її долю. Так, ідеальна сумісність буває у пар з майже ідентичними іменами (Олександр-Олександра, Валерій-Валерія). Однак якщо вам не вдалося зустріти людину зі схожим ім’ям, це не означає, що вам і вашій коханій людині загрожує розставання.

Якщо ваші імена мають дві і більше однакових букв, це означає, що у вас відмінна сумісність, і такий союз дуже тривалий. Якщо у партнерів збігається перша буква імені, значить, у відносинах завжди буде панувати гармонія, а почуття не згаснуть через багато років.

Крім того, якщо в іменах є відразу кілька голосних букв, означає, що пара буде завжди міцною. При цьому безліч однакових приголосних букв не обіцяє нічого хорошого. Ймовірно, закохані будуть часто сваритися, ревнувати один одного, а в таких відносинах завжди буде місце для зради.

Також рекомендується знати і значення букв, так як при збігу кожної з них можна зрозуміти, які відносини будуть у закоханої пари. Зробити це можна за допомогою даної розкладки:

«а», «і», «з», «ъ» — сильні та цілеспрямовані люди, які інколи можуть бути дуже жорстокими;
«б», «ї», «т», «и» — добрі і чуйні, але абсолютно несамостійні люди;
«я», «до», «у», «ь» — така людина зацікавлена у досягненні великих цілей;
«д», «м», «х», «ю» — активна людина;
«е», «н», «ц», «я» — товариські і надійні, не здатні на зраду люди;
«е», «про», «ч» — виважені та справедливі;
«ж», «п», «ш» — розважливі і меркантильні;
«з», «р», «щ» — дуже чутливі.

, , переглядів: 2 014

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *