Так не піде: 5 головних табу модних жінок

Збір коштів на потреби армії України
10.08.2017

Так не піде: 5 головних табу модних жінок

Ви знаєте жінок, які завди виглядають бездоганно в будь-якому оюразі? Ніяк не можете розгадати їхній секрет? І не потрібно! Просто дотримуйтесь п’яти заборон в стилі і Ви обов’язково опинитесь в їхньому числі! ЛАЙТ розповідає, які п’ять речей не повинна робити жінка, яка хоче виглядати блискуче завжди.

1. Слідувати трендам просто тому, що вони є

Кожного тижня “вистрілює” якийсь тренд, а по-справжньому стильні жінки на нього не клюють. Не потрібно приміряти на собі кожну тенденцію, адже Вам це може просто не підходити.

2. Вдягатись для інших

Стильні жінки ніколи не вдягаються щоб справити враження на когось. Вони вдягаються в першу чергу для себе.

3. Носити те, чщо неідеально сидить на фигурі

Краще нехай в гардеробі буде небагато речей, які будуть ідеально на Вас сидіти, аніж безліч тіснуватих джинсів та великуватих кофтинок.

4. Носити одяг, в якому не почуває себе комфортно

Якщо Ви не пчуваєте себе в чомусь комфортно – краще не носіть його взагалі. Ваше почуття скованості відобразиться на обличчі, в рухах та мові тіла, це помітять оточуючі, і навіть найкрасивіший образ буде зіпсовано.

5. Не турбуватись про власні речі

Прийти додому після важкого дня, передягнутись в улюблену піжаму та кинути весь наряд на крісло або підлогу? Такого собі не дозволить жодна стильна жінка. Вона любить свій гардероб і турбується про нього, тому обов’язково розвішує всі речі одразу.

, , , переглядів: 1 552

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *