Тонкостінний металопрокат в Україні

Збір коштів на потреби армії України
20.12.2019

Тонкостінний металопрокат в Україні

Сталеві тонкостінні труби широко використовують у різних сферах промисловості, до прикладу у меблевому виробництві, житлово-комунальній сфері, у машинобудівництві, будівельній та ремонтній справі, тощо. В залежності від способу виготовлення та форми тонкостінні труби мають свої різновиди. Так, стальні труби бувають безшовними або мають зварювальний шов, а за формою тонкостінний металопрокат може бути овальним, квадратним чи круглим. Останній варіант – найбільш затребуваний продукт. Щоб отримати найкращу ціну та бути впевненим у безкомпромісній якості тонкостінного металопрокату, звертайтесь напряму у відділ продажів компанії виробника, ТОВ «Созидатель» (пряме посилання https://www.sozidatel.com.ua/ua/kruhla-truba).

Сталеві заготовки, котрі використовуються для виготовлення тонкостінної безшовної труби, мають відмінну якість, забезпечені всіма необхідними документами та сертифікатами (у відповідності до ДЕСТу 10704-91).

Менеджери з продажу завжди готові відповісти на всі питання замовника, пов’язані із співпрацею, формування замовлень та графіків відвантажень та доставки «до дверей». На складі завжди є в наявності оптимальний залишок для виконання термінових та незапланованих замовлень. Всі контакти для зв’язку вказані на головній сторінці офіційного сайту компанії «СОЗИДАТЕЛЬ».

Круглі сталеві тонкостінні труби. Основні характеристики виробів

Сталеві тонкостінні труби мають відмінні експлуатаційні характеристики, і саме тому користуються стабільно високим попитом на ринку металопрокату. Діаметр круглої сталевої тонкостінної труби може бути різним (частіше, це труби від Ø10 мм до Ø80 мм), їх властивості при цьому не змінюються. Ось основні характеристики виробів.

  • Вироби мають хорошу гнучкість та невелику вагу;
  • Кругла тонкостінна труба, незважаючи на легку вагу, є дуже стійкою до навантажень та міцна;
  • Вогнестійкість;
  • Стійкість виробів до корозій та впливу хімічних агресивних сполук;
  • Естетика зовнішнього вигляду виробів;
  • Гарантійний строк експлуатації без заміни складає більше 15 років;

Поверхня круглої холоднокатаної труби чудово піддається фарбуванню та іншим обробкам. Також суттєво збільшує терміни експлуатації круглих безшовних труб їх оцинковка.

переглядів: 237

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *