Топ-10 найпопулярніших YouTube-каналів в Україні: скільки грошей вони приносять

Збір коштів на потреби армії України
31.10.2019

Топ-10 найпопулярніших YouTube-каналів в Україні: скільки грошей вони приносять

Аналітична майданчик Social Blade регулярно оновлює свої рейтинги топ-блогерів на різних соціальних платформах. Ми вирішили подивитися, хто з українських креаторів користується найбільшою популярністю на YouTube і який контент збирає найбільше переглядів в нашій країні, пише Ain.ua.

Топ-10 найпопулярніших YouTube-каналів в Україні за даними Social Blade

В цілому, топ-10 практично повністю представлений дитячим контентом. На першому місці канал Kids Diana Show, який зібрав понад 13 млрд переглядів. На канал підписано 36,9 млн користувачів. За даними сервісу, канал може заробляти від $ 2,9 млн до $ 46,4 млн на рік. У каналу є партнерський канал Kids Roma Show на 9,5 млн підписників.

На другому місці – канал мультфільму «Маша і Ведмідь» українською мовою, заробітки якого можуть досягати $ 5 млн на рік. На третьому – канал, орієнтований на підлітків, «Леді Діана» (від $ 366 000 до $ 5,9 млн на рік). В першу десятку також входять DIY і entertainment канали «Пізнаватель» і «SlivkiShow». А ще блоги телеканалів «Новий канал» і «Україна», які замикають топ-10, які приносять їм до $ 3 млн на рік.

, , , переглядів: 864

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *