Топ-5 прем’єр для осіннього week-endу

Збір коштів на потреби армії України
23.09.2019

Топ-5 прем’єр для осіннього week-endу

Коли на вулиці ллє дощ, а вдома ще не увімкнули опалення, радимо відпочити у кінотеатрі: тепло, зручно та цікаво. Збирайте друзів, готуйте романтичне побачення дівчині або відправте в кіно батьків. Що варто подивитись у Планеті Кіно?

Агенція Таунсенд знову працює на повну

Ангели Чарлі-2019

Знайомтесь із новою командою всесвітньовідомого агентства по вирішенню делікатних питань. Сабина Вілсон, Елена Хофлін та Джейн Кано виконують накази свого вчителя та піклувальника Бослі. Багато тренувань, високий рівень інтелекту та природна кмітливість допомагають бойовій трійці виконувати надскладні завдання.
Ангели Чарлі-2019 – продовження популярної історії. Американська комедія обіцяє багато карколомних трюків, екзотичні країни та безліч цікавих пригод.

Знайомтесь: детектив Брюс Вілліс

детектив Брюс Вілліс

Зірка Голівуду знявся у ролі класичного американського детективу. Стильна кримінальна драма відтворює події 50-х років ХХ сторіччі. Незвичності персонажу головного героя додає синдром Туретта: невиліковне захворювання, при якому людина несподівано здійснює хаотичні рухи та бовтає. Важке захворювання не заважає детективу мати блискучий розум та здібності аналітика.

Оскароносний склад

Хелен Міррер та Ієна МакКеллена у фильмі «Хорошій брехун»

У стрічці «Хорошій брехун» власник «Оскару» Біллі Кондор поєднав таланти великих майстрів Хелен Міррер та Ієна МакКеллена. Пройдисвіт та брехун, що грабує багатих жінок, несподівано для себе полюбив свою нову жертву. Чоловік, який завжди користувався своєю красою та галантністю перетворюється на нову людину. Його плани на оману змінюється ніжним піклуванням.

Легенда Голівуду

Біографічна драма «Джуді»

Біографічна драма «Джуді» розповідає про творчий шлях неймовірно талановитої актриси Джуді Гарленд. Її кар’єра розпочалась з головної ролі у казці «Чарівник країни Оз». Але мало хто знає, що батьки експлуатували талант дівчини та з дитинства привчили її до таблеток-антидепресантів та інших стимуляторів. ЇЇ залежність від ліків була трагедією всього життя.

Важке повернення

Українська драма «Додому»

Українська драма «Додому» заснована на сучасних трагічних подіях нашої країни. Кримський татарин Мустафа везе додому в Крим тіло свого загиблого на війні сина. На участь в бойових діях сина благословив сам Мустафа. Тепер йому залишається лише поховати нащадка за законами ісламу. Одночасно він намагається повернути додому другу свою дитину, але його молодший син не розуміє намірів батька.

переглядів: 3 446

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *