Це можливо: три найкращих способи схуднути без дієт

Збір коштів на потреби армії України
24.11.2018

Це можливо: три найкращих способи схуднути без дієт

Багато жінок мріють про те, щоб їсти все підряд і не товстіти. Виявляється, фахівці вже впритул наблизилися до того, щоб подарувати нам таку “навичку”, – пише Clutch.

Спосіб №1: прийняти таблетку від зайвої ваги

У США спеціалістами медичного відділення Техаського університету в Галвестоні був створений препарат, який впливає на експресію білка NNMT. Таким чином він не дозволяє йому уповільнити процеси жирового обміну в організмі. Експеримент на мишах показав, що препарат здатний на третину зменшити кількість жирової тканини. Залишається тільки чекати, коли диво-засіб з’явиться на аптечних полицях і нам усім можна буде забути про дієти назавжди.

Спосіб №2: частіше гуляти на морозі

Японські фізіологи довели, що довгі прогулянки на морозі сприяють схудненню — вони стверджують, що це найкращий спосіб скинути зайву вагу. Так, проведені ними дослідження показали, що регулярна двогодинна прогулянка протягом шести тижнів сприяє збільшенню концентрації в організмі бурого жиру, за рахунок чого зменшується кількість білого — саме він і формує непривабливу фігуру.

Спосіб №3: орієнтуватися на продукти з низьким вмістом вуглеводів

Якщо ви мінімізуєте вживання вуглеводів, організм буде брати енергію не з глюкози, а з відкладень жиру. При цьому способі харчування тіло налаштовується на режим заощадження енергії, це означає, що м’язи стають більш витривалими, а клітини повільніше старіють, так що цей метод можна вважати не тільки ефективним для схуднення. До того ж, це своєрідний еліксир молодості, адже за словами вчених, білкова дієта рятує від зморшок.

, , переглядів: 1 172

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *