Це шок: названа частина тіла, яка приваблює чоловіків найбільше

Збір коштів на потреби армії України
02.09.2018

Це шок: названа частина тіла, яка приваблює чоловіків найбільше

Всім жінкам хочеться виглядати привабливими – як у своїх власних очах, так і в очах оточуючих їх чоловіків. Саме тому нам так хочеться знати, що ж саме у нас здається чоловікам найбільш привабливим.

Щоб дізнатися, яка саме частина жінки, а точніше, жіночого тіла, в першу чергу приваблює представників сильної статі, було проведено багато опитувань і досліджень серед чоловіків. І, як би нам не хотілося конкретики, питання про найпривабливішу частину жіночого тіла для чоловіків продовжує залишатися відкритим, оскільки до єдиної думки в цьому питанні останні прийти не можуть.

Результат пошуку зображень за запитом "платье с открытой спиной"

Адже чоловіків може приваблювати все що завгодно, від щиколоток до вух. А нещодавно з’ясувалося, що і спина має значення. Журналіст Олексій Бєляков поділився своєю історією.

“Заходжу до Рити, кудись ми збираємося. Вона каже: “Я швидко, тільки блузку одягну”. Навіть не виходить нікуди, повертається до мене спиною, спритно стягує майку. І буквально декілька митей – поки Рита не накинула блузку – я спостерігав її голу спину. І тут щось зі мною сталося. Я побачив лише голу спину. Не груди, не попу, не призивну білизну. Просто спину. І це все змінило”, – пише журналіст.

Як стверджує Олексій, спина – це найголовніше в жінці. Чоловіки про це не говорять, але зате вони це відчувають. Від виду оголеної спини чоловік здатний дико збудитися.

Пов’язане зображення

“Думаєте, навіщо хитрі жінки придумали всі ці вечірні сукні з відкритою спиною? Тільки для цього. У неї все може бути закрито, плечі і груди, взагалі ніякого декольте. Але якщо гола спина – кранти мужикам”, – пише Бєляков.

Автор підкреслив, що ця частина тіла приваблює багатьох чоловіків.

“Підійшла дівчина, симпатична. Я навіть не знаю, хто вона була. Вона задала нам пару нікчемних світських питань. Приятель щось їй буркнув у відповідь, не дуже по-джентльменськи. Дівчина зрозуміла, що їй не раді. Розвернулася і пішла. І тут ми побачили: у неї відкрита спина. Гнучка, струнка, принадна. Мій приятель трохи не упустив свій келих. Оченята блиснули. Він сказав мені: “Ні фіга собі!”. І побіг за дівчиною. Я спостерігав здалеку. Він наздогнав красуню, явно виголосив штук вісім компліментів поспіль, дівчина посміхалася. І далі приятель уже не відходив від дівчини”.

Результат пошуку зображень за запитом "девушка в платье с открытой спиной"

, , , переглядів: 1 045

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *