Ціни на нові iPhone в Україні шокували навіть найбагатших

Збір коштів на потреби армії України
12.10.2018

Ціни на нові iPhone в Україні шокували навіть найбагатших

Ціни на нові моделі iPhone в Україні стартують від 37,999 тисяч гривень, проте за умови придбання за системою trade-in, коли старий смартфон, а бажано саме iPhone обмінюєш на нову модель з доплатою. Повідомляється, що 19 жовтня флагманські моделі смартфонів від яблучної компанії надійдуть в усі роздрібні мережі авторизованих реселерів Apple.

Згідно з повідомленням, iPhone Xs і iPhone Xs Max будуть доступні в трьох варіаціях пам’яті – 64GB, 256GB, 512GB і в трьох різновидах кольору – Gold, Space Gray, Silver. Все це вже було нам відомо ще під час презентації новинок.

“Ціна на iPhone стартує від 37,999 тисяч гривень за умови придбання за системою trade-in (система обміну техніки на нову з доплатою різниці.) – на iPhone Xs і від 44,999 тисяч гривень – на iPhone Xs Max”, – йдеться в прес-релізі.

Результат пошуку зображень за запитом "нові моделі iPhone"

Тепер же мова піде про годинники, які справили фурор завдяки небаченим раніше функціями. “Щодо Apple Watch, вони будуть реалізовуватися у двох розмірах – 40 і 44мм і в трьох кольорах – Silver, Gold і Space Grey. Ціна – від 14,999 тисяч гривень”, – повідомили в компанії. Цілком непогана ціна, враховуючи функціонал пристрою, який може врятувати власнику життя.

iPhone Xs 256 ГБ за програмою обміну вартує 42,999 тисяч, якщо зробити попереднє замовлення, така модель обійдеться в 45,999 тисяч гривень. За системою trade-in iPhone Xs 512 ГБ коштує 49,999 тисяч, 52,999 тисяч гривень – попереднє замовлення. Компанія вразила світ новими цінами, які не по кишені більшості жителів України. Однак, покупці все ж є, так як компанія славиться своїми гаджетами.

, , переглядів: 1 000

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *