У березні очікуються найсильніші у 2020 році магнітні бурі: як уберегти себе

Збір коштів на потреби армії України
27.02.2020

У березні очікуються найсильніші у 2020 році магнітні бурі: як уберегти себе

Тривати вони будуть два дні поспіль. В кінці лютого також очікуються невеликі коливання, які можуть негативно позначитися на самопочутті, повідомляє Depo.ua.

Що таке магнітні бурі

Вчені до цих пір не прийшли до єдиної думки про вплив магнітних бур на людський організм, але метеозалежні люди стверджують, що в цей період їх стан погіршується, змінюється настрій, спостерігається занепад сил. Вважається, що магнітні бурі виникають в результаті спалахів на Сонці. Навколо Землі знаходиться захисний шар, що оберігає планету від сонячної радіації – магнітосфера. На неї впливає так званий сонячний вітер. У звичайних умовах тиск потоку і магнітосфери – однаковий. Але під час спалахів на Сонці збільшується швидкість сонячного вітру, посилюється його тиск, а магнітосфера стискається, провокуючи зміни в величинах струму. Це і є магнітна буря.

Магнітні бурі у березні

4 і 5 березня – за даними Фізичного інституту імені Лебедєва (ФІАН), на початку березня очікуються сильні магнітні бурі. Вони триватимуть два дні поспіль.

13 березня – геомагнітне обурення середньої сили. Людям із серцево-судинними захворюваннями рекомендується бути більш уважним до здоров’я.

16 березня – магнітна буря середньої сили. Може вплинути на психічний стан людей. Можливі конфлікти.

19 березня – “середня” магнітна буря. Вона здатна спровокувати рецидиви різних захворювань, в тому числі опорно-рухового апарату.

21-22 березня – хвиля середньої сили. Торкнеться тільки метеозалежних людей. Можливе підвищення внутрішнього тиску, в результаті чого постраждають гіпертоніки.

28 березня – геомагнітне хвилювання середньої сили.

Магнітні бурі: як захиститися від впливу

Магнітні бурі впливають на усіх, але найбільше від них страждають метеозалежні люди. При цьому від негативного впливу можна вберегтися, щоб зберегти хороше самопочуття і настрій. Фахівці рекомендують:

  • висипатися;
  • вживати в їжу більше білка;
  • пити багато води;
  • не вживати алкоголь і менше курити;
  • найчастіше ходити пішки, але при цьому не займатися спортом занадто старанно;
  • приймати контрастний душ.

Найсильніше магнітні бурі впливають на людей з підвищеним тиском. Їм слід мати при собі ліки – корвазан, корвітол, бісопролол. Людям зі зниженим тиском рекомендується більше відпочивати. Таблетки, що підвищують тиск, також варто тримати під рукою.

Дратівливим і імпульсивним людям рекомендується приймати трав’яні заспокійливі, пити трав’яні чаї. Схильним до загальної слабкості і стомлюваності людям рекомендують пити чай з женьшенем, проводити більше часу на свіжому повітрі.

 

, , , переглядів: 890

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *