У Google Chrome з’явилася дуже корисна функція

Збір коштів на потреби армії України
15.08.2018

У Google Chrome з’явилася дуже корисна функція

У Google Chrome з’явилася дуже корисна функція. Одним з трюків для прискорення завантаження веб-сторінок і скорочення обсягу даних є Lazy Loading. По суті, ідея проста: браузер завантажує сторінку в міру її прокрутки, зменшуючи навантаження на девайс з-за повного завантаження сторінки. Це дозволяє зменшити кількість переданого контенту, адже частина даних, яка не видно на екрані, просто не завантажиться.

При цьому поки немає єдиного стандарту такого завантаження з боку браузерів. Розробники реалізують це на окремих сайтах, але не більше того, і це буде не сьогодні і не завтра. Проте в Google, схоже, вирішили змінити ситуацію. В майбутніх версіях Chrome повинна з’явитися функція “ледачого завантаження” за замовчуванням, а у версії Chrome Canary (для розробників), вона вже є.

Якщо ви хочете спробувати нову можливість, потрібно завантажити Chrome Canary, встановити і запустити, а потім перейти в налаштування. Завдяки маніпуляції з налаштуваннями, браузер активує цю функцію. Після цього досить перезапустити браузер, щоб зміни вступили в силу.

Зрозуміло, на тих сайтах, де нова можливість реалізована засобами самого порталу, ви навряд чи помітите зміни. Однак на інших ресурсах це, ймовірно, прискорить завантаження. Така новинка не тільки зменшить навантаження на девайс, але і збереже ваш трафік, якщо ви не будете дочитувати сторінку сайту в самий низ.

, , , , переглядів: 1 042

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *