У мережі показали перший у світі розумний акваріум

Збір коштів на потреби армії України
09.09.2018

У мережі показали перший у світі розумний акваріум

Bluenero – це один з найперших в світі розумних акваріумів. По-перше, що дуже важливо для будь-якого власника акваріума, гаджет оснащений автоматичною системою очищення води, так що турбуватися про чистоту води більше не потрібно.

Крім цього, акваріум піклується про своїх мешканців: в конструкції передбачена система датчиків і сенсорів, які моніторять кислотність води і її мінерально-сольовий склад, при необхідності регулюючи його і відправляючи повідомлення на смартфон в разі критичної ситуації. Швидше за все, акваріум буде підбирати склад води грунтуючись на жителів, які в ньому живуть.

Для цього, само собою, є модулі Bluetooth і Wi-Fi, які працюють у зв’язці з уже згаданим додатком на смартфоні. За допомогою програми також можна стежити за рівнем забруднення і змінювати колір підсвічування. Ще в акваріум вбудована камера, завдяки якій можна спостерігати за рибками на відстані. За цим не лише цікаво спостерігати, але і можна не турбуватися про рибок.

Звісно, є і спеціальний відсік з кормом, який видає їжу за розкладом або за запитом з програми.

Ну і, нарешті, ціна. За маленьку версію об’ємом 60 літрів доведеться віддати 399 доларів, а за 100-літровий акваріум — 549 доларів. Перші постачання заплановані на літо-осінь наступного року. Тепер у ваших рибок буде самий модний акваріум у світі.

, , переглядів: 1 028

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *