У мережі показали кішку, яка змінює колір шерсті прямо на очах

Збір коштів на потреби армії України
26.02.2019

У мережі показали кішку, яка змінює колір шерсті прямо на очах

Незвичайна кішка по кличці Еллі проживає в сім’ї Ніколь Бом з Німеччини. У тварини рідкісне захворювання шкіри під назвою вітіліго, яке буквально перефарбовує її шерсть. Захворювання характеризується порушенням пігментації, з-за чого змінюється колір шкіри на окремих ділянках. Вітіліго зустрічається і у інших видів, в тому числі людини.

Як розповіла Ніколь, вона виявила двох кошенят на покинутій фермі в 2016 році. Жінка забрала їх до себе додому. Однак у 2017 році в однієї з кішок по імені Еллі на шерсті почали виникати білі плями. Минув рік і чорна шерсть кішки повністю змінилася на білу.

“Зміни почалися приблизно через рік після народження. Спершу виникла просто маленька біла плямочка на спині. Про всяк випадок я вирішила відвезти її до лікаря”, — розповідає господиня незвичайної кішки Ніколь. Ветеринари оглянули тварину і поставили діагноз вітіліго, після цього минуло два роки, а її шерсть стала абсолютно білою з краплинками чорного.

За словами Ніколь, трансформація все ще триває. З кожним днем тварина буквально змінює зовнішність. У Ніколь є аккаунт в соцмережі, де близько 6000 фолловерів уважно стежать за метамарфозами тварини. Слід зазначити, що найчастіше вітіліго крім знебарвлення шкіри і волосся, може бути пов’язано з іншими захворюваннями. Тим не менш Еллі абсолютна здорова і, за словами лікарів, відчуває себе відмінно.

, , переглядів: 2 451

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *