У мережі показали кросівки з пластмаси, надруковані на 3D-принтері

Збір коштів на потреби армії України
16.08.2019

У мережі показали кросівки з пластмаси, надруковані на 3D-принтері

Американський бренд кросівок Oliver Cabell представив нові кросівки, надруковані на 3D-принтері з пластикових пляшок. Творці сподіваються, що це інноваційне взуття стане еко-трендом. Щорічно людство виробляє близько 300 млн тон пластикових пляшок, які дуже швидко перетворюються на сміття, що забруднює планету. І тільки 9% пляшок, що викидаються, переробляються.

Після двох років досліджень, в ході яких бренд кросівок Oliver Cabell шукав рішення мінімілізувати забруднення пластиковими пляшками довкілля, він представив модель Фенікс (Phoenix). Це кросівки, надруковані на 3D-принтері з перероблених пластикових пляшок, повідомляє видання Maxim.

«Ідея бренду завжди була досить простою — поєднати найкращий дизайн із новітніми технологіями, а також просувати етичну моду. Кросівки Фенікс — це кульмінація багаторічної роботи», — розповів засновник бренду Скотт Габріельсон.

Він розповів, що в ході виробництва відходи скоротилися на 80%, а верхня частина кросівок не має ані швів, ані порізів. Також за його словами кросівки призначені для прання в пральній машині, взуття легке, комфортне і зручне, у людини, яка його носить, не виникне відчуття, що взута в пластик. Також воно розраховане на те, щоб його можна було носити без шкарпеток, антибактеріальна підкладка добре поглинає вологу. Модель, створена в мінімаллістічному дизайні, продається в білому і чорному кольорах. Вартість кросівок — $95.

, , , , переглядів: 1 035

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *