У мережі показали суперреалістичні картини молодохо художника: ви не повірите своїм очам

Збір коштів на потреби армії України
27.02.2019

У мережі показали суперреалістичні картини молодохо художника: ви не повірите своїм очам

Деякі люди на нашій планеті настільки талановиті, що в їх уміння просто неможливо повірити. В голову приходить тільки слово “дар”, з яким люди народжуються і якому не можна навчитися. Сушант Сушил Рані з Мумбаї (Індія) створює картини в 3D, які здатні зламати мозок будь-якій людини. Такі шедеври він малює за допомогою маркерів і графічних олівців (хоча багато хто впевнений, що допомагає йому тільки чарівна паличка). Про це повідомляє Clutch. Дивовижно, але цих інструментів цілком вистачає для того, щоб створити щось більше, ніж звичайна картинка.

Індієць Сушант Сушил Рані малює на папері зовсім буденні речі: лампочки, телефони, банки з-під напоїв, столові прибори та інше тому подібне. Варто тільки подивитися на папір, як там ви можете побачити справжню яєчню, жерстяну банку газовану воду або блискучу ложку. Навіть не завжди ці предмети можуть виглядати настільки реалістично, наскільки виглядали малюнки цього унікального хлопця. Він публікує свої роботи в соціальних мережах, завдяки чому вони досить швидко поширилися не тільки в його рідній країні, але і всією планетою.

Він запевняє, що 3D-артом раніше не цікавився, а почав малювати лише в кінці 2015 року, але вже набрав у підписники Instagram 50 000 людей. Також Сушант зізнається, що займається малюванням в цілому всього 2 роки, а раніше як і всі просто малював на уроках малювання. “Я почав малювати ще дитиною, але серйозно зайнявся цим лише два роки тому”, — говорить він. На один малюнок у нього йде цілий день і він все ще намагається придумати, як прискорити процес. У цьому році він поступив в інститут художнього напрямку і швидше за все в найближчому майбутньому ще здивує весь світ своїми творами.

, , переглядів: 788

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *