У Варшаві кіт допоміг затримати крадія

Збір коштів на потреби армії України
04.07.2020

У Варшаві кіт допоміг затримати крадія

За забобонами, чорні коти приносять невдачу. 18-річний юнак, якого спіймали “на гарячому”, в цьому переконався. Вся історія починалася з чорного кота.

Надзвичайно допитлива чорна кішка увійшла у вентиляційний отвір одного з будинків за адресою вул. Сєнніцка у Варшаві, — про це повідомила Варшава міська гвардія, повідомляє inpoland.net.pl. Як тільки кішка задовольнила свою цікавість, то спробувала вилізти назад, але не змогла.

Тож кіт почав гучно нявкати, що насторожило місцевих жителів. Вони і викликали міських охоронців з Екопатрулю. Через деякий час тварину вивільнили з пастки. Тоді офіцери почули крик, що лунав ззаду будівлі. При чому крик переходив і вульгарну лайку.

Охоронці вирішили перевірити, що відбувається. Виявилося, що шум викликав молодий чоловік, який намагався витягнути міський велосипед зі стійки і поцупити його. Через те, що блокаду неможливо було зняти, юнак з усіх сил копав ровер ногами. Побачивши офіцерів, він спробував втекти, але його швидко спіймали.

Оскільки він пошкодив один із велосипедів, на місце події викликали поліцію. 18-річний злочинець тепер нестиме відповідальність за знищення майна. «Якби не кішка, він вийшов би сухим з води», — резюмувала міська варта.

, , , переглядів: 1 189

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *