У якій валюті зберігати свої заощадження?

Збір коштів на потреби армії України
24.12.2019

У якій валюті зберігати свої заощадження?

Сучасний ринок іноземних валют може видатися надто складним для людей, які хочуть не тільки зберегти свої заощадження в більш надійному місці і формі, ніж в рідній валюті, але і заробити на різниці курсів. В якій же валюті найкраще зберігати власні заощадження і як вигідно відкрити депозит, примноживши свої заробітки?

Традиційно, більшість експертів рекомендують зберігати свої заощадження, зарплатні або ж отримані з іншого джерела, в доларах. Вклады в доларах подарують вам не тільки стабільність, але і операбельність коштів — адже долар США є однією з найбільш використовуваних валют в світі. Приїхавши в будь-яке місто світу, ви гарантовано знайдете обмінники, де можна обміняти долари на місцеву валюту — це дасть можливість вам здійснювати ділові та туристичні поїздки з усією розміренністю або презентабельністю — завдяки функціональності валюти в якості міжнародного розрахункового засобу, вашим справах і цілям не заважатиме валютний бар’єр.

Депозит з обраною валютою можна відкрити практично в будь-якому банку — головне для початку уважно вивчити список доступних для обміну валют, щоб зробити правильний вибір. Багато депозитні ставки можуть істотно відрізнятися відрахуваннями і режимом виведення коштів, так що якщо вам потрібно просто зберегти гроші в стабільній валюті — тоді вибирайте депозит з найбільш вигідною відсотковою ставкою, якщо ж ви маєте намір заробляти кошти за допомогою гри на різниці валютних курсів, тоді обирайте депозити з найбільш ліберальним режимом перерахунку, введення і виведення коштів.

Вклади в доларах, звичайно, страхуються на випадок криз або банкрутства банківської організації, і за страхування потрібно вносити певну частину депозитних коштів щомісяця, протягом іншого визначеного періоду, або ж одноразово. Обов’язково уточніть норми та вимоги страхування ваших коштів перед затвердженням депозиту в одному з банків, так як рамки страхування можуть разюче відрізнятися в залежності від використання послуг різних нотаріальних контор або ж страхових організацій.

Крім вкладів в доларах, євро, фунтах стерлінгів або інших валютах (однієї з найбільш стабільних щодо флуктуацій ринку є японська єна), ви можете диверсифікувати власні кошти і розділити суму на кілька мультивалютних вкладів. У такому випадку, навіть світова фінансова криза буде вам не страшна — адже у вас будуть заощадження відразу в декількох світових валютах, а синхронно обвалюються їх курси вкрай рідко.

переглядів: 4 327

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *