У якому віці людина відчуває себе абсолютно щасливою?

Збір коштів на потреби армії України
03.01.2019

У якому віці людина відчуває себе абсолютно щасливою?

Експерти провели незвичайне дослідження з метою зрозуміти, коли людина відчуває себе абсолютно щасливою. Дані дослідження показали, що таких періодів у житті два – це 23 роки і 69 років. У дослідженні брало участь 23 тисячі осіб віком від 17 до 85 років. Воно складалося з 2 етапів анкетування з різницею в 5 років. Це дозволило виявити рівень задоволеності життям і відчуття щастя.

Перший період – це рання молодість. Це час, коли людина сповнена очікувань світлого майбутнього, коли вона мріє, будує плани, намагається себе реалізувати і чогось досягти. В цей золотий час люди ще не обтяжені серйозними обов’язками, вони не замислюються про побутові проблеми. Життя здається їм яскравим, насиченим і повним можливостей. Воно нагадує низку пригод і захоплюючих подій.

Другий найщасливіший період часто настає ближче до 70 років, у момент виходу на пенсію. У цей час у чоловіків і жінок з’являється багато вільного часу. Їм не доводиться щодня ходити на роботу або переживати за виховання дітей. В такому віці зазвичай відбувається переосмислення життя, підведення підсумків, оцінювання результатів і досягнутих цілей. Люди приходять до того, що вони мало цінували яскраві моменти, які здавалися їм дрібницею. Тому зараз вони починають радіти простим речам.

, , переглядів: 564

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *