Українка підрахувала, скільки коштує бути домогосподаркою

Збір коштів на потреби армії України
07.09.2018

Мама двох дітей Галина Самчук спробувала оцінити свій вклад в сім’ю у фінансовому еквіваленті. Дівчина присвятила багато часу збору інформації про норми і актуальні ціни оплати праці, вираховувала скільки часу в різні дні вона особисто приділяє на ті чи інші дії. “Словом, промучилась з підрахунками, але коли звела в екселі – емоціям не було меж!”, – зазначає вона.

Результат пошуку зображень за запитом "домохозяйка"

Галину так вразили підрахунки, що вона вирішила частково поділитися ними у пості на своїй сторінці у мережі Facebook.

“Я тут наведу найпримітивніші “жіночі” завдання з моїми особистими годинами: 1. Догляд за дітьми (1,5 р і 5,5 р): 14 годин на добу*30 днів*70 грн = 29400 грн 2. Господарство: (тут складніша формула, насправді, і норма оплати по часу не адекватна, бо прибирання рахують по площі, інші дії теж від результату, а не скільки ти з цим була зайнята, і інтенсивність навантаження протягом місяця різна. Тому я даю орієнтовно) 1-6 годин на добу*30 днів = 8600 грн 3. Готування їжі з закупками: 70 год на місяць *130 грн = 9100 грн. Загалом 47100 грн/міс. СОРОК СІМ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ”.

За добу пост Самчук став віральним та отримав понад 500 поширень у соцмережі. Багато користувачів Facebook долучилися до обговорення такого підрахунку. Є й такі, хто з ним категорично не згоден.

Результат пошуку зображень за запитом "домохозяйка"

, , , переглядів: 1 223

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *