Український стартап зібрав $100 млн інвестицій

Збір коштів на потреби армії України
22.09.2018

Український стартап зібрав $100 млн інвестицій

В українській сфері інформаційних технологій відбулася гучна подія. Стартап з українцем-засновником привернув досить значну суму інвестицій. Інвестор вклав $100 млн у новий проект. Відомо, що фонд Iconiq Capital став головним, хто дасть гроші. Також в операції взяли участь GV і Khosla Ventures. За інформацією засновників платформи, оцінка компанії в рамках раунду склала $1,1 мільярд. Про це пишуть українські ЗМІ.

Отримані інвестиції компанія планує направити на розробку універсальної платформи, яка задовольнить всі потреби розробників, позбавивши від необхідності інтегрувати безліч різних сервісів на зразок Jira, GitHub, New Relic і BlackDuck. Крім того, інвестиції допоможуть GitLab підготуватися до IPO, яке заплановано на 2020 рік.

GitHub, який зараз перебуває в процесі переходу під крило Microsoft, було засновано в 2014 році українцем Дмитром Запорожцем і голландцем Сідом Сібранджи. На сьогоднішній день у штаті компанії працюють близько 350 співробітників, а серед її клієнтів такі імениті структури, як Intel, Alibaba Group та Nasdaq.

, , переглядів: 715

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *