Укрзалізниця записала відео для тих, хто сумує за подорожами

Збір коштів на потреби армії України
31.05.2020

Укрзалізниця записала відео для тих, хто сумує за подорожами

Запис триває 1,5 години – зі звуками поїзда і видом з вікна. Відповідне ASMR-відео оприлюднили на ютуб-каналі Укрзалізниці. В описі до відео пояснили, що у такий спосіб намагалися потішити тих, хто сумує за подорожами, а також тих, кому вдома погано спиться та важко сконцентруватись на роботі.

ASMR – автономна сенсорна меридіональна реакція. Завдяки цій технології у людини з’являється приємне відчуття. Воно виникає внаслідок звукових і візуальних стимулів. До слова, часто для цього використовують звуки природи.

Працівники Укрзалізниці назвали це відео “магічно-гіпнотичним чух-чух” та “мовою залізниці”. “Тепер ви можете у будь-який момент застрибнути на віртуальний рейс, насолодитись звуками залізниці, помріяти, дивлячись у вікно чи розслабитись перед сном”, – зазначили в описі відео.

У коментарях під відео люди поділились враженнями від перегляду незвичного відео. Більшість з них зазначили, що ці звуки дійсно допомагають розслабитись та поринути у спогади. Ще кілька людей вимагають, аби Укрзалізниця опублікувала запис, який триватиме 8 – 10 годин, аби мати змогу сповна відчути емоції подорожі.

, , , переглядів: 923

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *