Улюблені солодощі виявилися смертельно небезпечним

Збір коштів на потреби армії України
11.10.2018

Улюблені солодощі виявилися смертельно небезпечним

Деякі солодощі можуть пробудити смертельно небезпечні захворювання в організмі людини, проте є спосіб, як їх визначити. Так, фахівці зі Сполучених Штатів провели масштабні дослідження і з’ясували, які ласощі є найбільш небезпечними і навіть можуть викликати рак.

Як з’ясувалося, головну загрозу для здоров’я представляють солодощі червоного кольору, тому що вони містять у собі хімічну добавку E129. Ця речовина і надає кондитерським виробам червоні відтінки, впевнені вчені.

Варто знати, що цю добавку добувають з продуктів нафтопереробки. Для людини він є канцерогеном, який може викликати аномальну активність клітин і виникнення злоякісних пухлин. Зазначається, що саме солодощі з E129 викликають алергію, неврози і підвищену активність у дітей.

В результаті дослідження, фахівці прийшли до висновку, що найнебезпечніші ласощі – солодкий напій Fanta, який також містить крім небезпечного канцерогену багато цукру. Ще в список найбільш небезпечних ласощів потрапили червоні мармеладні ведмедики, морозиво з ягідним смаком, а також солодкі фруктові і ягідні сиропи.

Американські вчені у своєму дослідженні підкреслюють, що особливу небезпеку представляють і інші барвники і консерванти, які, як і E129, можуть бути канцерогенними для людського організму.

переглядів: 879

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *