узори вишивок

Збір коштів на потреби армії України
02.04.2019

узори вишивок

Останнім часом серед модниць зростає  популярність вишиванки – жіночі сорочки бісером, один з головних трендів. Гардероб справжньої української модниці важко уявити без одягу з національним орнаментом.

узори вишивок

Інтернет-магазин «Biser-Art – усе для вишивки бісером» пропонує величезний вибір заготовок для вишиванок. Це може бути хороша річ як для Вас особисто, так і оригінальний подарунок для ваших близьких людей. Переглядайте на сайті більше  варіантів та замовляйте для вишивання.

Жіночи сорочки бісером виконані з тканини габардин або льону. Одяг з національним візерунком не тільки яскравий, а й оригінальній.  Також майже всі вишиті плаття, вишиванки дитячі і дорослі ви можете замовити і на кольоровому габардині, що є в наявності у багатьох відтінках.

Бісерна вишиванка, як і вишиванка хрестиком не втрачає популярності вже безліч років, а останнім часом попит на неї тільки зростає. Барвисті узори вишиванок від ТМ Бісер Арт порадує вас різноманіттям орнаментів: геометричних, рослинних та інших. З них ви можете обрати варіант, який буде найближчим саме для вас. Вишиванка буде пошита і вишита власними руками, а значить і пасуватиме вам набагато більше, ніж будь-яка придбана готова річ.

Рукодільниці знаються, що працювати легко, адже всі узори вишивок чіткі з виразними кольорами. Яскрава, барвиста вишиванка від ТМ Бісер-Арт зроблена на сучасному обладнанні, завдяки якому ви без проблем зможете розрізнити кожен відтінок малюнку. Щоб дізнатися більше, натискайте ТУТ

Інформацію взято з сайта виробника Бісер-Арт

переглядів: 941

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *