В Україні запрацював сервіс попереднього замовлення страв у ресторанах

Збір коштів на потреби армії України
13.02.2020

В Україні запрацював сервіс попереднього замовлення страв у ресторанах

Український стартап timeat заявив про офіційний запуск сервісу в столиці України. Тепер в деяких закладах міста можна зробити попереднє замовлення страви через додаток timeat. Найближчим часом сервіс також запуститься в Одесі і Львові.

timeat – це сервіс замовлення страв в ресторанах і кафе. На момент запуску серед підписаних партнерів-ресторанів timeat вже 50 ресторанів в Києві, Львові та Одеси. Зараз вже активовані деякі ресторани в Києві, а найближчим часом скористатися послугою можна буде у Львові і Одесі.

Як працює сервіс:

  • Користувач вибирає ресторан
  • Вибирає блюдо
  • Вказує час візиту кількість гостей
  • Робить передоплату
  • Приходить в ресторан в зазначений час на все готове

Додаток доступний як на iOS , так і на Android . Серед вже доступних ресторанів в Києві – обидві точки Друзі Кафе, Gastro Bar No.7 і інші. Серед уже анонсованих київських партнерів – ZVD і Smørrebrød, а львівських – Супкультура, Pasta Bar No.1, Хінкальня і інші.

timeat дозволяє користувачам планувати свої прийоми їжі протягом дня і економити до 45 хвилин на кожному візиті в ресторан. У свою чергу користь ресторанів в тому, що сервіс прискорює потік гостей, розвантажує кухню закладу і створює додатковий потік відвідувачів. У тому числі – за допомогою вбудованого пошуку та карти, що показує найближчі до користувача ресторани і кафе з функцію передзамовлення. Засновник timeat – 22-річний Євген Бровчук. Зараз команда стартапу нараховує 14 осіб, велика частина з яких працює в київському офісі. У планах компанії нарощувати базу ресторанів-партнерів у великих містах України і йти на другий раунд інвестування, а потім – масштабуватись на інші країни.

, , , , переглядів: 737

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *