В Україну завезли партію бракованих презервативів

Збір коштів на потреби армії України
07.03.2019

В Україну завезли партію бракованих презервативів

На територію нашої країни потрапила велика партія бракованих презервативів відомого бренду Durex. Про це повідомили після перевірки представники Державної служби з лікарських препаратів і контролю за наркотиками. За інформацією відомства, компанія Reckitt Benckiser Healthcare, що випускає продукцію під відомим брендом, недавно провела контрольну закупівлю власної продукції. Зокрема презервативи придбали в українських інтернет-магазинах. І саме тоді виявили, що вироби не відповідають нормам.

“Небезпечна партія презервативів Durex була виявлена на території України ТОВ “РЕККІТТ БЕНКІЗЕР УКРАЇНА” – представник виробника Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd, Велика Британія, які виготовляють презервативи Durex, з метою контролю своєї продукції придбали виріб свого бренду в інтернеті під номерами партій, які раніше були не допущені в обіг і вважалися знищеними.

Результат пошуку зображень за запитом "реклама Durex"

Повна назва – “Презервативи латексні з силіконовою змазкою Durex® RealFeel (натуральні відчуття), 3 шт. та 12 шт.” партії №: 1000433147, 1000494067, 1000474803. Вказані партії не відповідають вимогам технічних регламентів щодо медичних виробів. Через зазначену проблему вони (партії) не отримали дозвіл на продаж, однак, таки з’явилися незаконним чином на ринку України. Задля захисту споживачів від небезпечної продукції, ТОВ “РЕККІТТ БЕНКІЗЕР УКРАЇНА” звернулось до правоохоронних органів України. У свою чергу, Держлікслужба вживає всі необхідні заходи згідно з чинним законодавством”, – написали на сторінці відомства у Facebook.

, , переглядів: 1 378

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *