Вагомі причини, щоб привабливо одягнутися в літак

Збір коштів на потреби армії України
24.07.2017

Вагомі причини, щоб привабливо одягнутися в літак

Якщо звернути увагу на відомих людей, можна помітити, що вони вміють поєднувати стиль разом з комфортом. Деякі зірки одягаючись жіночно і привабливо створюють враження ніби по трапу літака вони йдуть як по червоній доріжці.

Зірки не відмовляються від каблуків і ошатною одягу, але на це є свої причини.

1. Економія простору у валізі
Жінки дуже люблять взуття, а особливо взуття на високому каблуці. Якщо жінка не прихопить із собою дві-три пари взуття на підборах поїздка вже вважається невдалою. Досвідчені мандрівники радять одягати на себе об’ємні речі та взуття, щоб вони займали менше місця у вашому багажі.

2. Шанс отримати хороше місце в літаку
Співробітники авіакомпаній стверджують про те, що можуть пересадити пасажира з економ класу в бізнес-клас, якщо пасажир привабливо одягнений. Цей прийом працює, якщо є вільні місця в бізнес-класі.

3. Почуття впевненості
Коли жінка привабливо і зі смаком одягнена це надає їй більше впевненості. Ніхто не знає, можливо з вами на борту літака буде летіти ваш майбутній обранець, який навряд чи зверне увагу на жінку в розтягнутому светрі і старих кросівках.

4. Працювати бортпровідникам буде приємніше
Літак – це робоче місце стюардес, які самі носять незручний одяг. Бортпровідники дуже уважні і шанобливо ставляться до пасажирів, особливо, коли пасажир гарно одягнений.

5. Не обов’язково одягати на себе дуже вузький одяг і взувати максимально високі підбори. Підберіть для себе найбільш зручні і привабливі речі і ви помітите з яким захопленням будуть дивитися на вас оточуючі люди.

 

Джерело: https://m.znaj.ua/news/vagomi-prychyny-shob-pryvablyvo-odyagnutysya-v-litak

, , переглядів: 1 205

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *