Вакарчук зробив вибір між музикою та політикою?

16.09.2018

Вакарчук зробив вибір між музикою та політикою?

Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук днями знову був змушений відповідати на питання, яке в останні місяці чує постійно: чи буде він балотуватися у президенти? На форумі YES (Ялтинська європейська стратегія) у Києві преса знову поцікавилася планами музиканта. Артист вже традиційно уникнув прямої відповіді, зазначивши, що любить тримати публіку в очікуванні, але при цьому додав: готовий змінювати країну і “правила гри” у ній:

“Я думаю, що важливо прислухатися до свого внутрішнього голосу, а не відповідати на це питання, будучи наляканим дуже популярним і шанованим інтерв’юером. Зараз ми почали спілкуватися з населенням. Це перший крок, який треба зробити в цій країні. Ви маєте спілкуватися з людьми не з трибуни, ви маєте йти, слухати їх і щось від них отримувати. Я не вірю в те, що політики це роблять. Цю країну може змінити не людина, а правила. І я збираюся робити все можливе, щоб змінити ці правила. І ми це зробимо”, – пояснив музикант.

Результат пошуку зображень за запитом "святослав вакарчук"

Заява однієї з журналісток все ж таки змусила Вакарчука дещо бурхливо реагувати – мова йшла про його прізвище у рейтингах на вибори президента 2019 року. Це він назвав звичайним прийомом маніпуляції:

“Я не той, хто дозволить себе так просто використовувати. Ще не наступила президентська кампанія, щоб ви про це говорили на такому предметному рівні… Люди настільки перестали вірити політикам, що дивляться на будь-кого, хто відомий і показує готовність жити по-новому… Що ви мені пропонуєте зробити? Якщо я скажу, що я збираюся кудись там йти, це буде ефективною відповіддю на виклик сьогодення? Якщо ви хочете почути конкретні речі, то доведеться трохи почекати”, – сказав співак.

Результат пошуку зображень за запитом "святослав вакарчук"

, , , переглядів: 863

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *