Ваш номер телефону розповість більше, ніж гороскоп

Збір коштів на потреби армії України
03.10.2018

Ваш номер телефону розповість більше, ніж гороскоп

Неймовірні властивості цифр та їх вплив на наше життя вже давно доведені нумерологами всього світу. Як виявилося, важливу роль грає не тільки наше прізвище, чи дата народження, а й номер мобільного телефону: кожна його складова несе в собі різне навантаження і сенс, тому розберемо покроково усе, від 1 до 9:

Цифра 1

Якщо у вашому номері зустрічається “1” кілька разів поспіль, це означає схильність проявляти ініціативу, незалежність та активний спосіб життя. Такі люди здатні вирішити будь-які ділові питання, відмінно ведуть переговори, можуть стати успішними юристами.
Вони наділені особливою енергією для втілення своїх задумів, при чому вагаються досить рідко: вважають за краще діяти тут і зараз.
Цифра 2

Результат пошуку зображень за запитом "цифра 2"

Не надто люблять спілкування, схильні до тривоги і сумнівів, практично завжди незадоволені власним життям. Втім, номер із “2” варто застосовувати для налагодження контактів по роботі, як би це парадоксально не звучало: він сприяє гармонії та співпраці. Спокій і гармонія – ваше кредо, але намагайтеся виходити із зони комфорту: там значно більше перспектив, аніж у теплому ліжку перед телевізором.
Цифра 3

Результат пошуку зображень за запитом "цифра 3"

Найкраща цифра для журналістів, працівників рекламної сфери, художників, акторів, людей, які займаються шоу-бізнесом, туризмом і комерцією. За таким номером телефону відмінно домовлятися про ділові зустрічі, про подорожі і поїздках, про розваги і веселощі. Власники зазвичай досить творчі особистості, мріють встигати все і ще й знаходять час на відпочинок. Основна проблема у неспроможності правильно розподіляти свої сили.
Цифра 4

Наполегливі і працьовиті, дуже серйозні і майже ніколи не жартують. З такими людьми добре говорити про домашні клопоти, ремонт приміщень, а от про подорожі чи розваги краще мовчати – вас не зрозуміють. Власникам такого номера рекомендуємо навчитися виходити зі свого звичайного стану і шукати нові шляхи вирішення проблем.

Цифра 5

Дуже нестабільні, схильні жити у власній реальності і дуже розчаровуються, коли їх спонтанні ідеї не знаходять підтримки. Але тим не менш цей номер сприяє довгоочікуваному успіху, а також допомагає давно розпочатим справам дати свої плоди. Не варто з’ясовувати стосунки за цим номером, в тому числі і любовні, так як результат може бути дуже непередбачуваним.

Цифра 6

Номер не підходить для нових починань, важливих рішень, власників підприємств. Швидше можна знайти вихід в особистих проблемах, зокрема – у спілкуванні із близькими. Відмінно підійде для призначення громадських зборів, конференцій, господарських справ, для зустрічей з однодумцями і друзями. Своєму власникові номер говорить про те, що дуже важливо слухати поради своїх близьких, цим людям також важливо розвивати інтуїцію.

Цифра 7

Номер не підходить для тривалих переговорів на теми фінансів і бізнесу, не підходить для призначення зустрічей, проте сприятливий для того, щоб налагодити зв’язки в галузі наукових розробок, досліджень, містики і філософії. Також він допоможе вам отримати поради і рекомендації.
Власникові цього номера необхідно розвивати нестандартний підхід до своїх справ і вчитися мислити оригінально.

Цифра 8

Просто ідеальний для бізнесу, продажів та матеріального благополуччя, сприяє зміцненню його авторитету і організованості. За допомогою цього номера найсерйозніші і важливі справи завершуються легко і швидко. Власникові такого номера доля дала шанс реалізувати себе в кар’єрі, не варто упускати таку унікальну можливість.

Цифра 9

Цей номер прекрасно підійде для починання перспективних справ, для посилення контактів і зв’язків, для будь-яких звершень і для оголошення важливих планів. Хороший помічник людям зі світу мистецтв і мистецтва. Власникові цього номера слід звернути свою увагу на моральні принципи і духовність.

, , переглядів: 990

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *